900,00 TL KDV Dahil
975,00 TL KDV Dahil
900,00 TL KDV Dahil
975,00 TL KDV Dahil
425,00 TL KDV Dahil
450,00 TL KDV Dahil

Söz Nişan Hediyeleri

Söz ve nişan evliliğe giden o huzurlu yolun en eğlenceli noktalarından biridir. Bu aşamada kız istemeye giderken ya da nişan merasimi sırasında ailelerin çikolata götürmesi temel adetler arasında yer alıyor. Bu adetleri layıkıyla yerine getirmek için firmamızın sunmuş olduğu lezzetli ürünlerden istifade edebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz tepsinin süsünden başlayarak içerisinde kullandığımız çikolatalara kadar her biri birinci kalitedir. Genel olarak firmamızda satışa sunulan ürünlerde kalite sorunu söz konusu değildir. Her bir ürünümüz kalite alanında denetimlerden geçirilir. Şuana kadar alışveriş yapan ve ürünlerimizi tatma fırsatı bulunan kişilerin yorumları da bu konuda yol göstericidir.

Söz Nişan Hediyeleri 

Sunulan hediyelerin başında gelen çikolata gondolu adeta törene verilen önemin nişanesi manasına gelir. Kız evinin memnun kalacağı harika bir lezzet ile eşsiz bir görselin bir araya gelmesini isterseniz doğru noktada bulunuyorsunuz! Hediyelerin farklı boyutları ve farklı çikolata türlerini içeren alternatifleri bulunuyor. Her müşterimizin bu özel gününde içine sinecek bir üründen faydalanması için ürün gamının geniş tutulmasına ayrıca önem veriyoruz!

Söz Nişan Hediyeleri Çeşitleri 

Pembe çiçekli gondol, yeşil dallı ve isim yazılı nişan tepsisi, altın renkli söz tepsisi, mor çiçekli nişan tepsisi gibi farklı seçenekler sunuluyor. Tabi ki bu tepsilerde kullanılan çikolatanın kalitesi de memnun bırakmaya devam ediyor. Özel Belçika çikolatası kullanılarak imla edilen tatlılarımız bu tatlı merasimde damaklarda hoş bir rayiha bırakmanızı sağlayacaktır. Dileyen aileler için geleneksel dileyenler için daha modern alternatifler de bulunuyor. Dilediğinizi seçerek satın alım adımını tamamlayabilirsiniz. Ürün çeşitlerimizi fiyata göre sıralayabilirsiniz. Her bütçeden kişinin severek alışveriş adımını tamamlayabilmesi için farklı bütçe gruplarından alternatiflere de yer veriliyor. 

Söz Nişan Hediyeleri Fiyatları 

Sunulan hediye kalitemiz hem tepsiler/gondollar hem de sunulan çikolata bağlamında büyük bir önem arz ediyor. Söz ve nişan alanında bütçenizi çok zorlamadan en yüksek kaliteye erişmek için doğru noktada yer alıyorsunuz. Satın aldığınız ürünün asla bir bozulma ile karşılaşmadan tarafınıza gönderilmesini isterseniz doğru noktada yer alıyorsunuz demektir! Söz ve nişan harika bir hediye ile taçlandırılacaktır! 

Söz Nişan Hediyesi Nedir?

Çiftlerin evlilik adımları atmak istediklerinde atacakları ilk adım evlilik teklifinin ardından sözlenmektir. Hayatlarını bir ömür boyu birleştirmek için çiftlerin adım atmaları gerekir. Evlilik teklifinin ardından gençler sözlenmeye karar verirler. Bu düşüncelerini aileleriyle paylaşırlar. Paylaştıktan sonra aileler uygun görürler ise erkek tarafı kız tarafı ile tanışmaya giderler. Tanıştıktan sonra tarih belirleyip söz kesmeye karar verirler. 

Bu aşamada erkek tarafı ve kız tarafı alışverişe giderler. Alışverişlerini yaptıktan sonra söz günü erkek tarafı geline söz çiçeği ve çikolata alıp söz kesimine giderler. Ayrıca geline ve ailesine de hediyeler alıp takdim ederler. Yüzükleri taktıktan sonra söz çiçeğini takdim edip gelin çikolatasını gelen misafirlere takdim eder. 

Böylelikle evlilik adımının ilk aşamasını geçmiş olurlar. Sonra aileler oturup nişan yapmak için tarih belirlerler. Belirledikten sonra alışverişe çıkarlar bu alışverişte erkek tarafı geline kıyafetler alır ve ailesine de hediyelik eşyalar alırlar. 

Kız tarafı da damada ve ailesine hediyeler alırlar. Bu hediyeleri bohça yapıp nişan günü gelen davetlilere gösterirler. Bu hazırlıklar tamamlandıktan sonra nişan yapılır. Nişan için alınan kıyafetler, takılır. Hediyeler gösterilir. Böylelikle de evlilik için ikinci adım atılmış olunur.

Söz Nişan Hediyesi İle Sevdiklerinize Sürpriz Yapın

Söz ve nişan için en önemlileri sevdiklerinize hediye alıp onları mutlu etmektir. Sadece sözlünüze veya nişanlınıza değil sevgilinize akrabalarınıza da hediye alıp onları mutlu edebilirsiniz. Güzel ve anlamlı bir çikolata alıp kalplerine hitap edebilirsiniz. Söz için aile gittiğinde kız tarafı gelen çikolatasının şekline ve neyin içerisinde geldiğine çok dikkat eder. 

Onun içinde söze ve nişana uygun güzel bir tepsinin içerisine anlama uygun çikolata seçip götürmek kız tarafına verdiğiniz değeri ve önemi gösterir. Çikolata nişan için de çok önemlidir. Gelen misafirlere de sunulacağı için gelen misafirler çikolataların paketlerine bıkıp inceleyecekleri için güne uygun çikolata seçimi yapmak çok önemlidir. Nişanda tepsi içerisinde götüreceğiniz çikolata da tepsi bayanlar çok önemlidir. 

O nişan tepsisini nişanlanacak kız ömrünün sonuna kadar saklar. Ve bu tepsiyi sadece özel günlerde kullanarak herkese tepsinin hikayesini uzun uzun anlatır. Çikolata gibi hediyeler sadece söz ve nişana gitmez. Avukatlar günü için, tıp günü için, öğretmenler günü için tüm özel günlere uygun çikolatalar bulunur. Arkadaşlarınızın bu özel günlerini gününün anlamına uygun çikolatalar yaptırıp takdim edebilirsiniz. 

Arkadaşlarınızı bu jestinizle çok mutlu eder ve hiç unutamayacağı bir anlamlı hediye olmuş olur. Sevgililer günü için de sevgilinize uygun onu anlatacak güzel bir çikolata hazırlayıp sürpriz yapabilirsiniz. Oldukça gösterişli, şık ve anlamlı bir hediye olmuş olur. Kişinin kalbinde ayrı bir yere sahip olmuş olursunuz.

Söz Nişan Hediyesi İçin Doğru Adres: Tatlistan.Com

Millet olarak söz ve nişan merasimlerinde en fazla dikkat ettiğimiz şey çikolatadır. Damat adayı genç söz ve nişan günü çok görkemli bir çikolata yaptırması gerekiyor. Ayrıca bu çikolata göze hitap ettiği kadar damağa da hitap etmelidir. 

Damat adayı bu özel günlerde yaptıracağı bu çikolata sayesinde kız tarafındaki herkesin gönlünü fethedebilir. Günümüzde özel günler için birçok çikolata üreticisi bulunur. Fakat eski tarz ve klasik çikolataların aksine yeni nesil tadı güzel ve iyi bir ambalajla sunulan çikolata bulmak biraz zordur. Tatlistan.Com sitesi olarak bu özel günlerinizde size en uygun çikolatayı sitemizde bulabilirsiniz. 

Sitemizde istediğiniz tarzda ve her damak tadına uygun bir nişan çikolatası bulunuyor. Çikolatanın tadı kadar ambalajlarının da önemli olduğu bu organizasyonlarda ambalajlama ve paketleme de özenli bir şekilde yapılıyor. İstediğiniz miktarda ve kalitede vereceğiniz siparişlerin yanı sıra isme özel baskılı çikolata ile nişanlanacağınız kişiye büyük bir jest yapabilirsiniz. Güzel bir çikolata sayesinde damat adayı gelin adayının ve tüm ailenin kalbini kazanabilir.

Söz Nişan Hediyesi İle Önemli Günlerinizi Kutlayın

Önemli günlerde, bayramlarda ve kutlamalarda olmazsa olmazımız olan çikolatalar o günlerde alınabilecek en büyük hediyelerdir. Söz ve nişan günlerinin dışında evlilik yıldönümü ve tanışma yıldönümü gibi günlerde alacağınız hediyelerin yanında tamamlayıcı hediye olarak çikolatalar ön plana çıkıyor. 

Bu çikolatalar günün önemine göre farklı şekillerde paketlenerek istediğiniz mesaj ve tarih işlemeli olarak ambalaj yapılabilir. Çikolatalar paketlemenin dışında iyi bir tepsi ile de sunulabilir. Gümüş veya altın görünümlü tepsilerin içine konulan isim ve tarih ambalajlı bu çikolatalar özel günlerinizin daha güzel geçmesini ve sağlayacaktır. Bu şekilde yapılan tepsiler iyi bir paketleme ile sürpriz hediyelere dönüşebilir. 

Sitemizde bulabileceğiniz çikolatalar her güne özel olarak tasarlanabiliyor. Kişiye özel yaptırabileceğiniz onlarca çeşit çikolataya ulaşabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi olan baş harfi çikolatası ile eşinize iyi bir yıldönümü sürprizi yapabilirsiniz. 

Bunun dışında yeni bir iş kuran veya terfi ile yönetici sınıfına yükselen bir arkadaşınıza tebrik hediyesi olarak alacağınız çikolatayı çalıştığı iş koluna göre özel çikolata ile taçlandırabilirsiniz. Bu şekilde aklınızda tasarladığınız çikolataya da ulaşabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR