Spor & Taraftar Çikolataları

 

Sevdiklerinize şık bir hediye göndermek istiyorsunuz ve O tam bir spor tutkunu! İnternetteki en doğru adresi keşfettiğiniz için tebrikler. Çünkü spor ve taraftar çikolatası çeşitleri sizlere geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde sunuluyor. Bu özel koleksiyon içerisinde aradığınız tüm özel tasarım çikolata çeşitlerini kolaylıkla bulabilir, cazip fiyat ayrıcalığı eşliğinde sipariş verebilirsiniz.

Seçenekleriniz arasında kişiye özel baş harfli çikolata tasarımları da bulunuyor. Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Beşiktaş taraftarları için hazırlanan özel tasarım çikolata çeşitleri fanatik olan sevdiklerinizi kuşkusuz en çok mutlu edecek hediye olacaktır. Bu leziz hediye seçenekleri arasında krampon, top gibi sporla ilgili çeşitli figürlerin kullanıldığı modeller de yer alıyor.
 

Basketbol Tutkunlarına Özel Çikolata Tasarımları

 

Sadece futbol değil, basketbol ve voleybol fanatikleri için hazırlanan özel tasarım çikolata siparişi de verebilirsiniz. Sizler için koleksiyonumuza tüm spor dallarını yansıtan tasarım seçeneklerini ekledik. Bilardoda iddialı olan bir yakınınıza hediye etmek için de eşsiz seçeneklere hemen göz atabilirsiniz. Aynı zamanda tenis raketi ve kayak takımı şeklinde hazırlanmış olan kutu çikolata tasarımları da alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Desteklediğiniz takımın renklerini taşıyan ve top formunda hazırlanmış çikolata tasarımları da güçlü bir seçenek olarak incelemeniz için sizi bekliyor. Kral tacı şeklinde hazırlanan çikolatalar da büyük beğeni topluyor. Sporu seven yakınlarınızın doğum günlerinde gönderebileceğiniz en şık ve en anlamlı hediyelerden biri olabilecek bu tasarımları en uygun fiyatlar eşliğinde temin etmek için sipariş vermeniz yeterli olacak.
 

Türkiye’nin Her Kentine Teslimatımız Var!

Sitemiz üzerinden siparişini verebileceğiniz çikolata çeşitlerinin tümü % 100 Belçika çikolatası kullanılarak hazırlanıyor. El yapımı olan bu özel tasarım çikolatalar sadece şık ve etkileyici duruşu ile değil, lezzetiyle de sizi meste etmeyi başaracak. Yemeye kıyamayacağınız bir güzellikte olan tasarım çikolata siparişleri istediğiniz herhangi bir adrese teslim edilebilir. Hiçbir katkı maddesi içermeyen çikolatalar için bu eşsiz koleksiyonumuza göz atmaya başlayabilirsiniz. Beğendiğiniz bir tasarım için hemen sipariş verebilir ve istediğiniz bir mesaj ile birlikte teslimatın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Tatlistan avantajlarından hemen faydalanın!