Yıl Dönümü Çikolataları

 

Yıldönümü çikolataları elbette romantik olmalı! İşte bu nedenle sizler için en romantik çikolata tasarımlarını özenle hazırladık ve bu benzersiz koleksiyonda beğeniye sunduk. Evlilik yıldönümünden tanışma ve nişan yıldönümüne kadar tüm özel günlerde sevdiğiniz kişiye aşk temalı bu özel tasarım çikolata çeşitlerini gönderebilirsiniz. Koleksiyonumuz içerisinde çok sayıda farklı tasarım göreceksiniz. Tümüne göz atmadan sakın karar vermeyin.

 

Yıldönümü çikolata çeşitleri arasında kişiye özel olarak hazırlanan modeller de yer alıyor. Kadın ve erkek şeklinde hazırlanan çikolatalara “1. Yıl” ya da “seni seviyorum” gibi ifadeler de ekleniyor. Elbette bu mesajların tamamı çok lezzetli! Çünkü % 100 Belçika çikolatası kullanılarak, el yapımı olarak hazırlanıyor. Çiftlerin isimlerinin baş harflerinin bulunduğu kişiye özel tasarım çikolata çeşitlerini de inceleyin.

 

Kalpli Çikolata Çeşitleriyle Yıldönümünüzü Tatlandırın!

 

Kırmızı bir kalp figürü ile çok daha romantik bir görünüm kazandırılan çikolatalar, yan yana hatta yapışık iki kalp şeklinde hazırlanan modeller en çok beğeni toplayan tasarımların başında geliyor. Evlilik, söz, nişan ya da tanışma yıldönümünüzde tarih yazılı olarak çikolata çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda isimlerin çikolatayla yazıldığı tasarımlar da kırmızı kalplerle çok daha çekici bir duruş sergiliyor.

 

İştahları kabartan, çikolata tutkunlarını adeta mest eden yıldönümü çikolata çeşitleri arasında kadınlar günü için hazırlanan tasarımları da görebilirsiniz. Çiçeklerle dizayn edilen bu özel çikolata kadınlar gününde annenize, eşinize, sevgilinize, kız kardeşinize, arkadaşınıza gönderebileceğiniz en özel hediyedir. Türkiye’nin dilediğiniz her kentine, her semtine teslimat yapıyoruz. İstanbul içi siparişleri ise motokurye ile ulaştırıyoruz.

 

Çikolata Kadar Lezzetli Bir Yıldönümü Geçirin!

 

Çeşitli sevgi sözcükleriyle bezenen ve aşkı simgeleyen kırmızı kalplerle sevgilinizin, eşinizin kalbini ısıtacak olan bu eşsiz çikolata çeşitleri için hemen sipariş verin. Sizlere bu özel tasarım yıldönümü çikolataları için en uygun fiyatları sunuyoruz. Bütçe dostu fiyatlara cazip ödeme kolaylıkları da eklenince, gayet kazançlı bir alışverişle çikolata göndermeniz mümkün hale geliyor. Çiftlerin yıldönümü mutluluğunu ikiye katlayacak olan bu özel tasarım çikolata seçeneklerini hemen keşfetmeye başlayın. Tatlistan ayrıcalıklarıyla tanışmaya hazır mısınız?