Yıl Dönümü Çikolataları

 

Yıldönümü çikolataları elbette romantik olmalı! İşte bu nedenle sizler için en romantik çikolata tasarımlarını özenle hazırladık ve bu benzersiz koleksiyonda beğeniye sunduk. Evlilik yıldönümünden tanışma ve nişan yıldönümüne kadar tüm özel günlerde sevdiğiniz kişiye aşk temalı bu özel tasarım çikolata çeşitlerini gönderebilirsiniz. Koleksiyonumuz içerisinde çok sayıda farklı tasarım göreceksiniz. Tümüne göz atmadan sakın karar vermeyin.

 

Yıldönümü çikolata çeşitleri arasında kişiye özel olarak hazırlanan modeller de yer alıyor. Kadın ve erkek şeklinde hazırlanan çikolatalara “1. Yıl” ya da “seni seviyorum” gibi ifadeler de ekleniyor. Elbette bu mesajların tamamı çok lezzetli! Çünkü % 100 Belçika çikolatası kullanılarak, el yapımı olarak hazırlanıyor. Çiftlerin isimlerinin baş harflerinin bulunduğu kişiye özel tasarım çikolata çeşitlerini de inceleyin.

 

Kalpli Çikolata Çeşitleriyle Yıldönümünüzü Tatlandırın!

 

Kırmızı bir kalp figürü ile çok daha romantik bir görünüm kazandırılan çikolatalar, yan yana hatta yapışık iki kalp şeklinde hazırlanan modeller en çok beğeni toplayan tasarımların başında geliyor. Evlilik, söz, nişan ya da tanışma yıldönümünüzde tarih yazılı olarak çikolata çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda isimlerin çikolatayla yazıldığı tasarımlar da kırmızı kalplerle çok daha çekici bir duruş sergiliyor.

 

İştahları kabartan, çikolata tutkunlarını adeta mest eden yıldönümü çikolata çeşitleri arasında kadınlar günü için hazırlanan tasarımları da görebilirsiniz. Çiçeklerle dizayn edilen bu özel çikolata kadınlar gününde annenize, eşinize, sevgilinize, kız kardeşinize, arkadaşınıza gönderebileceğiniz en özel hediyedir. Türkiye’nin dilediğiniz her kentine, her semtine teslimat yapıyoruz. İstanbul içi siparişleri ise motokurye ile ulaştırıyoruz.

 

Çikolata Kadar Lezzetli Bir Yıldönümü Geçirin!

 

Çeşitli sevgi sözcükleriyle bezenen ve aşkı simgeleyen kırmızı kalplerle sevgilinizin, eşinizin kalbini ısıtacak olan bu eşsiz çikolata çeşitleri için hemen sipariş verin. Sizlere bu özel tasarım yıldönümü çikolataları için en uygun fiyatları sunuyoruz. Bütçe dostu fiyatlara cazip ödeme kolaylıkları da eklenince, gayet kazançlı bir alışverişle çikolata göndermeniz mümkün hale geliyor. Çiftlerin yıldönümü mutluluğunu ikiye katlayacak olan bu özel tasarım çikolata seçeneklerini hemen keşfetmeye başlayın. Tatlistan ayrıcalıklarıyla tanışmaya hazır mısınız?

Yıl Dönümü Çikolatası Nedir?

Yıldönümü çikolataları oldukça romantik olmalı! İşte bu sebeple sizler için en keyifli ve romantik çikolata tasarımlarını özenli biçimde, yüksek işçilik ve el emeği ile hazırladık. Bu benzersiz olan koleksiyonda sizlerin beğenisine sunduk. Evlilik yıldönümünden tanışmalara ve nişan yıldönümüne dek bütün özel günlerde aşık olduğunuz kişiye aşk temalı bu özel ve şık tasarım çikolata çeşitlerini rahatça gönderebilirsiniz. 

Koleksiyonumuzun içerisinde çok fazla sayıda farklı tasarımları göreceksiniz. Tümüne göz atmadan önce sakın son kararı vermeyin. Yıldönümü çikolata çeşitlerindeki çikolatalar arasında kişiye özel şekilde hazırlanan modeller de bulunuyor. 

Erkek ya da kadınlar için özel şekilde hazırlanmakta olan çikolatalarımızda “1. Yıl” ya da “seni seviyorum” şeklinde cümle biçimdeki ifadeler de tercihinize göre ekleniyor.

Elbette ki yer almakta olan bu mesajların tamamı çok lezzetli ve çok şık! Çünkü % 100 Belçika çikolatası kullanılıp, el yapımı olarak uzun işçiliklerin sonuna hazırlanıyor. 2010 yılında bu serüvene Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek başladık. Kişiye özel, lezzetli ve renkli ama aynı zamanda da kutusu ve taşıma çantasıyla birlikte el yapımı şekilli çikolatalarla üretim hayatımıza başladık. 

Yeni iş tebrik çikolataları, sevgililer günü, doğum günü gibi özel günlerinizi taçlandırmakla kalmadık. Sevdiğiniz kişiye hediye gönderme esnasında onların mesleğine uygun olan özel çikolataları da ürettik.

Yıl Dönümü Çikolatası İle Sevginizi Tatlandırın

Çiftlerin isimlerinin baş harflerinin yer aldığı kişiye özel bu tasarım çikolata çeşitlerinin görsellerini de inceleyerek son kararı vermeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Kırmızı bir kalp figürüyle çok daha romantik bir görünüm kazandırılmış olan lezzetli çikolatalar, yan yana hatta yapışık biçimde üretilmekte olan iki kalp şeklinde hazırlanmış modellerde en çok beğeniyi toplayan tasarımların başında bulunuyor. 

Evlilik, söz, nişan veya tanışma yıldönümleri için tarih yazılı olan çikolata çeşitlerini de sizlerin beğenisine sunduk. Üretildiği günden bugüne dek en çok tercih edilen bu yazılı özel çikolataları da özel günlerinizi taçlandırmak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda isimlerinizin çikolatayla yazıldığı tasarımlar da kırmızı kalpler ile çok daha ilgi çekici bir hale geliyor. 

İştahları kabartan, lezzetli, şık ve çikolata tutkunlarını adeta mest etmekte olan yıldönümü çikolataların çeşitleri arasında kadınlar günü kutlamaları için hazırlanan özel tasarımları da görebilirsiniz. Üretilmekte olan her yeni bir tat, ilmek ilmek işlenerek el emeği göz nuru olarak sunulur. 

Her bir siparişte, ilk kez yapıyormuşçasına heyecan içinde işlemler sürdürülür. Bünyemizde aynı zamanda bebek, yılbaşı, anneler ve babalar günü çikolataları olarak yüksek el işçiliği ve şık paketlemeler ile gönderilir. Bu özel günlerde de hediye edebileceğiniz ürünleri bünyemizde üretiyoruz ve bu sayede her biri üstün kalitede, şık hediye alternatifleri ortaya çıkar.

Yıl Dönümü Çikolatası İçin Doğru Adres: Tatlistan.com

Çiçeklerle dizayn edilmekte olan kadınlar gününe özel kutlamalar için bu özel çikolata kadınlar gününde annenize, sevgilinize, kız kardeşinize, eşinize ya da arkadaşınıza gönderebileceğiniz en özel ve şık hediyedir. Türkiye’nin dilemiş olduğunuz her şehrine ve her semtine sipariş ulaşımlarını yapıyoruz. 

İstanbul içi siparişleri motokurye ile oldukça hızlı bir biçimde siz değerli müşterilerimiz için ulaştırıyoruz. Çeşitli sevgi sözcükleri ile bezenmekte olan ve aşkı simgeleyen kırmızı kalpler ile sevgilinizin ya da eşinizin kalbini bir anda ısıtacak, onları özel günlerinde daha da mutlu edecek olan bu eşsiz çikolata çeşitlerini hemen hızlıca ve rahat bir ödemeyle sipariş edebilirsiniz. 

Siparişleriniz kırılmalara karşı özenli bir biçimde paketlenerek belirttiğiniz adrese teslim yapılır. Yaz aylarında yaşanabilecek olan erimelere karşı önlemler alınır. Bu sayede hediye gönderimlerinde herhangi bir mağduriyet yaşamanızın önüne geçilir. Gönül rahatlığıyla her mevsim hediye gönderimi yapabilirsiniz. 

Sevdiğiniz kişi doktorsa, mühendisse ya da polisse onlar için özel şekillerde meslek çikolataları üretiyoruz. Yalnızca bu mesleklerle sınırlı değiliz, siz sevdiğiniz için özel ve tasarım bir çikolata hayal edin; biz gerçekleştirelim.

Yıl Dönümü Çikolatası İle Önemli Günlerinizi Kutlayın

Sizlere bu özel tasarım yıldönümü çikolatalarımız için her bütçeye en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bütçe dostu fiyatlar ile beraber cazip ödeme kolaylıkları da yanına eklendiği zaman, gayet kazançlı olan bir alışverişle çikolata göndermeniz mümkün olacak hale geliyor. Çiftlerin, sizlerin yıldönümü mutluluğunu ikiye katlayacak olan özel tasarım çikolata seçeneklerini hemen hızlıca keşfetmeye başlayın. 

Tatlistan ayrıcalıkları ile tanışmaya hazır mısınız? Tüm bunların yanında Tatlistan Wedding bünyesi olarak da isimli ve tarihli şekilde nişan, kız isteme veya söz çikolatalarımızla en kıymetli olan günlerinizi de lezzetlendirerek mutluluğa attığınız değerli adımlarda yine yanlarınızda olmayı hedefledik. 

Çikolata ürün gamımızı, spesiyal çikolatalar, makaronlar, hediyelik mum ve kolonyalar olmak üzere geliştirerek bu ürünlerde de diğer tüm çikolata ürünlerimizde olduğu gibi kişiye özel formatımızı da sürdürdük. Gerek bireysel gerek ise kurumsal şeklinde vereceğiniz siparişlerinizde aynı üstün hizmet kalitesi, özen, paketlemelerdeki şıklık ve hızlı gönderim, sorunsuz teslimat seçenekleriyle üretime devam etmekteyiz.