Yeni Bebek Hediyesi

Bebeklerin mevlütü sırasında ya da sünnet, 6 ay kınası gibi toplantılarda sunacağınız harika konsept çikolatalarımız bulunuyor. İsterseniz anne baba olarak bu çikolataları yaptırabilirsiniz, isterseniz de katılacağınız bir mevlüte eliniz boş gitmemek için bu konsept çikolatalardan sipariş edebilirsiniz. Hediyenizin büyük bir memnuniyet ile karşılanacağından emin olabilirsiniz. Çikolataların kalitesinden ve lezzetinden paketlemenin şıklığına kadar her alanda göz alıcı bir kaliteden istifade etme fırsatını yakalayacaksınız. Yeni anne baba olmuş olan arkadaşlarınızın yüzünde bir tebessüm oluşturmak için bu harika bir hediye alternatifi olacaktır. Ülkemizin bütün illerine problemsiz şekilde gönderim sağlamaktayız. Bu nedenle satın alınan ürünün iletimi ile alakalı sorun yaşanmayacaktır.

Yeni Bebek Hediyesi 

Sunulan hediye alternatiflerimizin her biri şıklığı kadar çikolata kalitesi ile de göz dolduruyor. Çikolatalarımızın her biri Callebaut Belçika kaynaklıdır. Bu nedenle ağızda eriyen harika bir dokuya sahiptir. Muhteşem bir lezzete şık şekilde erişmek için en doğru noktada yer alıyorsunuz. Bebek sahibi olduysanız ya da bebek sahibi olan bir aileyi ziyarete gidiyorsanız muhakkak bu hediye alternatiflerine göz atabilirsiniz. Belirttiğiniz adrese gönderiminde süre bakımından da asla bir aksama olmayacaktır. Dilerseniz hediyenizin bir not ile sunulmasını da deneyebilirsiniz. 

Yeni Bebek Hediyesi Çeşitleri 

Emzikli kız bebek çikolatası, isimli kız bebek çikolatası, isimli ve taçlı erkek bebek çikolatası, nazar boncuklu erkek bebek çikolatası gibi farklı alternatifler bulunuyor. Dilerseniz renkte ve konseptte değişiklik yapma hakkınız da bulunuyor. Sunulan ürünlerimizin her müşteriyi memnun etmesi için skalanın geniş tutulmasına ayrıca dikkat etmekteyiz. Bu alanda sorun yaşamamak adına en doğru noktadasınız. Çeşit çeşit model arasından elbet sizin ve yakınlarınızın memnun kalacağı bir alternatife ulaşacaksınız. Siparişinizi vermenizin sonrasında bir gün içerisinde ürün paketlenecek ve tarafınıza gönderilecektir. 

Yeni Bebek Hediyesi Fiyatları 

Yüksek kalite ve hızlı gönderim sistemine rağmen oldukça makul fiyat aralığı belirledik! Bu makul fiyat aralığımızın asıl sebebi ise kullanıcılarımızı memnun etmektir. Kullanıcı memnuniyetinin daha da artırılması için ödeme kolaylıkları ve taksitli satın alım imkanı gibi seçeneklere de büyük önem veriyoruz! Ayrıca zaman zaman kargo bedava fırsatı da sunuyoruz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR