149,00 TL KDV Dahil
174,00 TL KDV Dahil
69,00 TL KDV Dahil
94,00 TL KDV Dahil
109,00 TL KDV Dahil
134,00 TL KDV Dahil
179,00 TL KDV Dahil
204,00 TL KDV Dahil

Erkek Çikolataları

 

Erkeklere uygun bir hediye bulmanın zor olduğunu düşünüyorsanız, henüz bu benzersiz koleksiyonumuzu görmemişsiniz demektir. Tamamı erkeklere gönderim için özel olarak hazırlanan erkek çikolatası tasarımları, özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayacak en leziz hediyelik! Aynı zamanda sıradan bir günde sürpriz yapmak istediğinizde de tereddütsüz rotanızı erkek çikolataları koleksiyonumuza çevirebilirsiniz.

 

Tamamı el yapımı olan erkek çikolatası tasarımlarını sizlere geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde sunuyoruz. Göndereceğiniz kişinin özelliklerini dikkate alarak seçim yapabilirsiniz. Örneğin motor kullanan bir yakınınıza gönderecekseniz yarış ve gezinti motoru şeklinde dizayn edilen çikolataların bulunduğu tasarım en ideal seçenek olabilir. Araba tutkunlarına özel çikolata çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

 

Erkek Kutlama Çikolata Çeşitlerini Gördünüz mü?

 

Şampanya, kadeh ve puro şeklinde tasarlanan erkek kutlama çikolata çeşitleri büyük ilgi görüyor. Kutlama amacıyla hediye göndermek isterseniz rahatlıkla bu özel tasarım çikolata çeşitleri için sipariş verebilirsiniz. Gömlekli iş adamı çikolatası büyük beğeni toplayan tasarımlar arasında yer alıyor. Tanklı asker ya da silahlı asker şeklinde tasarlanan çikolatalar da seçenekleriniz arasında yer alıyor.

 

Futbol temalı ya da oyun konsolu temalı olan modellere de mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Aynı zamanda kişiye özel olarak hazırlanan çikolata tasarımları da mevcut! Şık bir kutu üzerinde isim yazılı olan bu tasarımlar özellikle babalar günü için ideal bir hediye seçeneğine dönüşüyor. İsimle birlikte üzerinde “süper baba” ya da “yılın en iyi babası” gibi ifadeler yazan çikolatalar aynı zamanda babanızın doğum günü için de tercih edilebilir.

 

Kişiye Özel Kutulu Madlen Çikolata Çeşitleri de Var!

 

Ayrı ayrı paketlenen ve yine kişiye özel olarak, isim yazılı olarak hazırlanan madlen çikolatalar istisnasız her durumda gönderebileceğiniz çikolatalar arasında yer alıyor. % 100 Belçika çikolatasından el yapımı olarak hazırlanan bu tasarımlarda katkı maddesi kullanılmıyor. Lezzetiyle kendine hayran bırakıyor olması da çikolata çeşitlerini benzerlerinden ayırıyor. Sizlere koleksiyonumuz içerisinde yer alan çikolatalar için en uygun fiyatları sunuyoruz. Cazip ödeme kolaylıklarından da faydalanarak hemen sipariş verebilir ve kısa zamanda istediğiniz adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz.