249,00 TL KDV Dahil
289,00 TL KDV Dahil
249,00 TL KDV Dahil
289,00 TL KDV Dahil

Arkadaşa Hediye

Arkadaşınız ile tanışma yıldönümünüzde ya da arkadaşınızın moralinin bozuk olduğu bir dönemde yüzünde bir gülücük oluşturmak için bu kategoriye göz atabilirsiniz. Kategoride sunulan çikolatalar eşsiz lezzeti ile arkadaşınıza moral verecek. Ayrıca hediyeleşmek için illa bir bahane ya da gerekçe bulmamız gerekmiyor. Dilediğiniz zaman içinizden geldiğinde anında hediyenizi sepetinize ekleme imkanını yakalayabilirsiniz. Sunulan ürünlerimizin bütün unsurları kalite kontrollerinden geçirilmiştir. Ürünlerimizin her biri piyasanın üzerinde lezzet ve kalite seviyesine sahiptir. Daha öncesinde firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin dönütlerinden de bu eşsiz memnuniyet seviyesi bir kere daha anlaşılmaktadır.

Arkadaşa Hediye 

Arkadaşlarınıza hediye alırken harika bir seçenek alternatifi sunulacaktır. Sadece bu kategori üzerinden değil aynı zamanda hediye çeşitleri kategorisine de göz atma fırsatınız vardır. Çikolata siparişinizin yanına dilediğiniz ek hediyeyi dahil edebilirsiniz. Firmamızın bu derece takdir toplamasını sağlayan bir diğer unsur da paketleme ile alakalıdır. Sunulan çikolatanın lezzeti kadar paketleme kalitesi de memnun bırakmaya devam ediyor. Ürün kalitemizi ön plana çıkarmak adına kişiye özel paketlemeler yapıyoruz! Gönderim sırasında sorun yaşanmaması için kargo adımının da tüm prosedürlere uygun şekilde tamamlanmasına büyük önem verilmektedir. Arkadaşa kaliteli bir hediye almak için anında firmamızda hesabınızı oluşturabilir ve sepetinize eklemeler yapabilirsiniz. 

Arkadaşa Hediye Çeşitleri 

Kategorinin en sevilen seçeneklerinin başında canım kankam yazılı oje ve çikolata figürü de bulunan çikolatalar bulunmaktadır. Bu ürün sayesinde hem arkadaşınızın yüzünde bir tebessüm oluşturabilirsiniz hem de onun sıkıntılı gününe hoş bir pencere aralayabilirsiniz. Arkadaşlığı pekiştirmek ve kişilerin düşünüldüğünü hissetmesi için zaman zaman bu tür hediyeler elzemdir! Ne alsam diye düşünmeden ve zaman kaybetmeden anında sitemizde hesabınızı oluşturarak sipariş adımınızı tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz hediyeniz ile beraber sunulacak bir not da yazabilirsiniz. 

Arkadaşa Hediye Fiyatları 

Arkadaşınıza hediye alırken bütçenizde sorun yaşanmaması için uygun fiyatlı alternatiflerden istifade edebilirsiniz. Her bütçeye uygun farklı alternatifler kendini göstermektedir. Dilediğinizi ürünü uygun fiyatlar ve eşsiz bir paketleme kalitesi ile satın alma imkanınız bulunuyor! Ayrıca kampanyalı olan dönemlerimizde çok daha uygun fiyatlardan istifade etmeniz de mümkün kılınacaktır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR