Yeni İş Hediyesi

Yeni iş bulan ve bu heyecanlı gelişmeyi kutlamak istediğiniz bir arkadaşınız, tanıdığınız ya da aile ferdiniz varsa anında ona sitemiz üzerinden hediyesini gönderebilirsiniz. Hediye gönderimi sırasında sadece güvenilir ve yüksek kalite prensiplerine sahip olan seçeneklerden istifade etmek isterseniz en doğru noktadasınız. Firmamızda sizin güvenle alışverişinizi yapmanız ve sevdiklerinizi sevindirmeniz için fırsatlar sunulmaya devam ediyor!

Yeni İş Hediyesi 

Yeni iş hediyesi olarak hazırlanan konsept çikolatalarımız Belçika menşeli çikolatalardan yüksek bir kalite ile imal edilmektedir. Tadına baktığınız zaman kalitenin ne derece yüksek olduğunu siz de fark edebilirsiniz. Harika bir görsele ve harika bir lezzete sahip olan çikolatalar ile arkadaşınıza yeni işinde başarılar dileyebilirsiniz. Hediyenizin içerisine dilerseniz not da ekleme hakkınız bulunuyor. Not ekledikten sonra teslim etmek istediğiniz gün ve saati ide seçme hakkınız vardır. Sizin belirttiğiniz kıstaslara uygun siparişiniz anında teslim edilecektir. Yaklaşık bir gün içerisinde sipariş kargoya verilecektir. Üründe bir bozulma olmaması için oldukça korunaklı şekilde paketlenmesine de ayrıca dikkat edilmektedir. 

Yeni İş Hediyesi Çeşitleri 

Hediye çeşitlerimizin farklı alternatifler üzerine kurulu olması memnun bırakıyor. Sunulan harika ürün kalitesi kadar her müşterimizin beğenebileceği alternatifleri satışa çıkarmaya da özen gösteriyoruz. En sık tercih edilen modellerimizin başında şunlar geliyor; kişiye özel tır lojistik temalı çikolatalar, kravatlı gömlek, müzisyen, kamera ve klaket gibi farklı sektörlere uygun alternatifiler sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine ne derece önem verildiği sunmuş olduğumuz bu alternatiflerden de net olarak anlaşılıyor. Ürününüzü seçtikten sonra sepete ekle butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Dilerseniz sepetinize ek hediyeler de ekleme fırsatınız bulunuyor. Hangi modeli tercih ederseniz edin en yüksek kalitede ve belirtilen zaman aralığında tarafınıza ulaştırılacağından emin olabilirsiniz. 

Yeni İş Hediyesi Fiyatları 

Sunulan ütün fiyat eşleşmesi memnuniyet yaratmaktadır. Oldukça makul fiyatlar üzerinden piyasanın en yüksek kalitedeki çikolatasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca sunum ve kutulama gibi unsurlarda da kaliteden asla taviz verilmiyor! Şık ve nitelikli sunum en az çikolatanın lezzeti kadar memnun bırakıyor. Firmamız tarafından sunulan ödeme kolaylıkları ile de dikkat çeken bir duruş geliştirilmektedir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR