425,00 TL KDV Dahil
450,00 TL KDV Dahil

Gondol ve Tepsiler

Gondol ve tepsiler isteme merasiminin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Sunulan bu tepsiler ne kadar göz alıcı ise kişilerin merasime verdiği önem de o kadar yüksek demektir. Genel olarak erkek evi kız evine istemeye giderken bu şekilde tepsileri çikolata ile doldurarak sunar. Firmamız sayesinde detaylar ile uğraşmaya gerek kalmadan tüm ürünlerin ve çikolataların belirttiğiniz adrese belirttiğiniz zaman aralığında sorunsuz şekilde erişim hakkınız bulunuyor. Çikolatalarımızdan sunduğumuz tepsilere kadar her birinin memnun bırakan kalitede olduğu da dikkat çekiyor. Daha öncesinde firmamızın ürünlerinden satın almış olan kişilerin yaptıkları yorumlar da firma kalitemize dair ipucu sunuyor!

Gondol ve Tepsiler 

Tepsilerimizi metal materyalden imal edilmiştir. Uzun süreli kullanımda dahi herhangi bir renk atması ya da kararma meydana gelmeyecektir. Tepsilerin ve gondolların hangi ölçülerde olduğu da direkt olarak sunulur. Dilediğiniz ölçülere uygun şekilde siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca siparişinizin hangi tarihte teslim edilmesini de belirleme hakkınız bulunuyor. Ülkemizdeki tüm illere kusursuz teslimat yapılmaktadır. Taşıma adımında bir sorun yaşanmaması için özel bir süreç uygulanıyor. Hem çikolataların hem de tepsilerin kalitesinde problem yaşanmadan belirttiğiniz adrese göndermeniz sağlanacaktır! 

Gondol ve Tepsiler Çeşitleri 

Ayaklı aynalı yuvarlak gondol, altın renkli üç katlı gondol, gümüş ve ayaklı seçenekler gibi farklı alternatiflere erişebilirsiniz. Müşterilerimizin tam olarak kendi isteklerine uygun şekilde sipariş adımının tamamlanması için oldukça kapsamlı bir ürün gamı oluşturulmuştur. Ürün gamımıza eklediğimizi tüm ürünlerin birinci kalite olması da ayrıca memnun bırakıyor! Gondolun içerisine yerleştirecek olan çikolataların da kalitesinden taviz verilmeyecektir. Dilerseniz çikolataları da firmamızdan temin edebilirsiniz. Zaman kaybetmeden ve tüm nişan alışverişini tek bir çatı altında yapmak adına en doğru noktada bulunuyorsunuz! 

Gondol ve Tepsiler Fiyatları 

Sunulan tepsilerin fiyat aralığı memnun bırakmaya devam ediyor. Siz de tek bir tık ile siparişinizi vererek kampanyalı fiyatlarımızdan istifade edebilirsiniz. Ürün kalitemize dair tek bir aksaklığın dahi yaşanmaması için tüm önlemler alınmıştır. Sunulan fiyat aralığının piyasanın oldukça gerisinde makul ölçüde olduğu da görülüyor. Ayrıca dönemsel olarak sunduğumuz farklı kargo bedava seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR