630,00 TL KDV Dahil
640,00 TL KDV Dahil
820,00 TL KDV Dahil
830,00 TL KDV Dahil
665,00 TL KDV Dahil
675,00 TL KDV Dahil
475,00 TL KDV Dahil
485,00 TL KDV Dahil

Babaya Hediye

Babalar hayatımızın en önemli figürleri arasında yer alıyor. Babalar gününde ya da sadece babanıza karşı sevginizi ifade etmek istediğiniz günlerde sitemizin sunmuş olduğu farklı hediye alternatiflerine bir göz atabilirsiniz. Sunulmuş olan bu hediye alternatifleri ile memnun kalacağınız bir alışveriş yapacaksınız. En kaliteli çikolatalara muhteşem bir sunum ile babalara özel konseptler üzerinden erişme fırsatınız bulunuyor! Hediyeler arasında seçim yapmaktan hoşlanmayan ve ne alsam şeklinde soruların yanıtını bir türlü bulamayan kişilerin muhakkak sitemize şans vermesi gerekiyor. Babalar günü de dahil olmak üzere tüm konseptlerde harika hediye alternatiflerine bir tık kadar uzaktasınız!

Babaya Hediye 

Babaya hediye alternatifleri arasında dikkat çeken farklı konseptli çikolatalarımız bulunuyor. Bu çikolatalarımız dilerseniz oyun konsolu şeklinde dilerseniz de sizin verdiğiniz fotoğraflar ile ambalajlanarak gönderile3cektir. Sunmuş olduğumuz ürünlerde Callebaut çikolata kullanılır. Ürün kalitesi ya da çikolatanın lezzetine dair tek bir sorun dahi yaşanmayacaktır. Firmamızın şuana kadar almış olduğu dönütler de memnun bırakıyor! Dilediğiniz adrese/ile sipariş verebilirsiniz. İl gönderimi sırasında sınırlandırma getirilmemiştir. 

Babaya Hediye Çeşitleri 

Hediye çeşitleri konusunda firmamız kadar etkin ve geniş bir liste bulmanız oldukça zor. Müşterilerimizin kendi isteklerine uygun farklı alternatiflere kolaylıkla ulaşmaları için harika bir fırsat sunulmaktadır. En sık tercih edilen seçeneklerden bazıları; kişiye özel oyun çikolatası, kişiye özel evimizin direği çikolatası, kahraman babam çikolatası ve iş adamı çikolatası şeklinde sıralanmaktadır. Sunulan bu seçeneklerin sadece çikolata lezzeti değil aynı zamanda paketleme kalitesi de dikkat çekiyor. En az çikolatanın kalitesi kadar göz alıcı bir paketleme sisteminden istifade edebilirsiniz. Gönderim sırasında da bir sorun yaşamamak için ayrıca kargo aşamasında dikkat edilmektedir. Belirtilen gün aralığında ürünün tarafınıza iletilmesi sağlanır. 

Babaya Hediye Fiyatları 

Kalite performans incelemesi yapıldığı zaman ürünlerin ne derece makul seviyede satışa sunulduğu biri kere daha anlaşılmaktadır. Sunulan ürün kalitesi oldukça yüksek olmasına rağmen hem müşterimizin ulaşabileceği ürün alternatiflerine yer veriyoruz. Sunduğumuz ürün kalitesine dair asla herhangi bir sorun meydana gelmeyecektir. Ayrıca ödeme kolaylıkları ve kampanyalı fiyatlar ile sürecin tadını çıkarmak daha da nitelikli bir hal alacaktır! 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR