İsme Özel Rulo Çikolata 21'li (PU-04)

Fiyat : 95,00 TL(KDV Dahil)

ÜRÜN DETAYLARI

   

Kişiye özel isim  tasarımlı, 12×12 cm. kutu içerisinde 21 adet, içi gofretli ve dışı sütlü çikolata kaplı rulo şeklinde çikolata bulunmaktadır.

 

TESLİMAT


- İstanbul dışı şehirlere kargo ile gönderim yapmaktayız ancak kargo firmaları hafta sonu çalışmadığı için Babalar Gününde (Cumartesi - Pazar günü) teslimat sağlanamamaktadır.

 


- Teslimatlar hafta içi gerçekleşmekte olup gün içerisinde 09:00-18:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

 

- Saat 12:00' a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında verilen siparişler devam eden ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

 

- Siparişler ödemeniz ulaştıktan sonra hazırlanmaktadır.

 

- Ürünlerimiz, vermiş olduğunuz sipariş ve hediye notunuz gözükmeyecek şekilde kargolanmakta olup, yaz ayları için erimelere karşı özel buzlu paketlerde gönderilmektedir. 


ÖNEMLİ BİLGİLER

- Ürünler ile birlikte fatura gönderimi yapılmamaktadır. Fatura bilgisi mailinize gönderilmektedir. (Teslimat ve fatura adresi aynı olsa dahi yazdığınız adreslere fatura gitmemektedir)

 

- Hediye notunuzun altına isminizi yazmazsanız, isimsiz olarak gönderilmektedir. Not kartınız 8x5 cm. ebadındaki kağıda basılıp, kapalı zarfa konularak hazırlanmaktadır.


- Alıcı kişiye hiçbir şekilde SMS gitmemektedir. Teslimat bilgileri kısmında alıcı kişinin telefon numarasını giriniz.

 

- E-Mail kısmında kendi mail adresinizi giriniz. "Kargoya verildi ve kargo takip kodu" gibi bilgiler, yazdığınız maile sistemden otomatik olarak gönderilmektedir. ÜRÜN

 

:
  • Tüm Türkiye'ye Kargo
  • Katkısız El Yapımı
  • Günlük Taze Üretim
  • Güvenli Ödeme
  • %100 Belçika Çikolatası
  • %100 Mutluluk