Doğum Günü Çikolataları


Sevdikleriniz için en güzel doğum günü çikolatasını seçmeye hazır mısınız? Tamamı doğum günü temalı olarak hazırlanan birbirinden leziz çikolata çeşitlerinden oluşan muhteşem bir koleksiyon hazırladık. Kişiye özel çikolata çeşitlerinden oluşan bu koleksiyonda dizaynı en az lezzeti kadar mükemmel olan onlarca farklı seçenek bulunuyor. Tamamına göz atın ve en güzel doğum günü çikolata siparişi için tercihinizi yapın!

Doğum günü mesajlarının çikolatalarla yazıldığı tasarım seçeneklerine de yönelebilirsiniz. Kutu içerisinde hem mesaj hem de farklı şekillerde çikolataların bulunduğu tasarımlar büyük bir ilgi görüyor. Doğum günü olan kişinin adının ve soyadının baş harflerinin yer aldığı, kişiye özel olarak hazırlanan özel tasarım çikolatalar da seçenekleriniz arasında yer alıyor.
 

Doğum Günü Partisine Lezzet Katan Çikolata Çeşitleri


Bu özel tasarım çikolata çeşitlerinin Türkiye’nin dilediğiniz her adresine ulaştırıyoruz. Mutlu olmayı hak ettiğini düşündüğünüz tüm sevdikleriniz için sipariş verebilir ve doğum günlerinde onların mutluluğunu ikiye katlayabilirsiniz. Partilere renk ve lezzet kazandıracak olan çikolata çeşitlerini de seçenekleriniz arasına eklemeyi unutmadık! Ayrıca fark yaratan bir tercih yapmak isteyenler için de kutu üzerinde isim yazan çikolatalar tercih edilebilir.

Kalp ve prenses tacı şeklinde dizayn edilen çikolataların tek bir kutuda buluştuğu tasarımlar, prenses çikolatası olarak göz atmanız için sizi bekliyor. Çocukların doğum günü için de ideal bir seçeneğe dönüşen bu tasarımlar sadece şekliyle değil, damaklarda bıraktığı muazzam tatla da gönülleri feth ediyor. Çiçek formunda dizayn edilen modelleri de incelemelisiniz.
 

Doğum Günü Çikolatası İçin Doğru Adres Tatlistan!


Çiftler için de aşk sözcüklerinin çikolatalarla yazıldığı tasarımlar hazırladık ve gururla bu koleksiyon içerisinde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kırmızı renkle çok daha çekici bir görünüm kazandırılan bu tasarımlar kalp figürü ile de romantik bir duruş sergiliyor.

El yapımı olarak hazırlanan çikolata çeşitlerimizde katkı maddesi bulunmuyor. % 100 kaliteli ve lezzetli Belçika çikolatası kullanıyoruz. Ayrıca siparişlerinizi çok kısa bir süre içerisinde adrese ulaştırıyoruz. Şimdi sizleri bu özel koleksiyonla baş başa bırakalım. Tamamına göz atın ve size göz kırpan çikolata tasarımı için siparişinizi iletin!