950,00 TL KDV Dahil
980,00 TL KDV Dahil
950,00 TL KDV Dahil
980,00 TL KDV Dahil
950,00 TL KDV Dahil
980,00 TL KDV Dahil
505,00 TL KDV Dahil
535,00 TL KDV Dahil
950,00 TL KDV Dahil
980,00 TL KDV Dahil
950,00 TL KDV Dahil
980,00 TL KDV Dahil
950,00 TL KDV Dahil
980,00 TL KDV Dahil
950,00 TL KDV Dahil
980,00 TL KDV Dahil

Doktora Hediye

İyileşmenize vesile olan bir doktoru mutlu etmek için ya da doktor bir yakınınızın tıp gününü kutlamak için firmamızın sunmuş olduğu farklı hediye alternatiflerine bir göz atabilirsiniz. Tüm hediye seçenekleri kalite seviyesi ve özel tasarımları ile memnun ediyor. Siz de doktor yakınlarınızın yüzünde bu hediyeler ile bir tebessüm oluşturabilirsiniz. Firmamızda satışa çıkartılan her ürün gibi birinci kalite materyaller ve çikolatalar kullanılarak hazırlanan paketlerin yarattığı memnuniyet seviyesi üst noktadadır!

Doktora Hediye 

Doktor tanıdıklarınızın özel günlerinde onları memnun ederken aynı zamanda şık seçimlerden de taviz vermemek için en doğru noktadasınız. Firmamızın tüm ürünleri ülkemizin bütün illerine gönderilmektedir. Gönderimin nasıl ve hangi saat aralığında yapılması gerektiği konusunda dahi bilgi verebilirsiniz. Hediyenize hitaben isterseniz not yazma fırsatınız da bulunuyor. Her detay alışveriş sitemiz tarafından düşünülmüştür. Sizin ayrıca acaba hangi hediyeyi alsam diye düşünmeniz gerekmiyor. Bunun tam aksine kısa sürede firmamızın hediye skalasına giriş yapıp seçiminizi tamamlamak yeterli olacaktır! Firmamızın gönderim süresinde, kalitesinde ya da ürün çeşitliliğinde asla bir farklılık olmayacaktır. Yüksek kaliteye ulaşmak artık bir tık kadar uzağınızda!

Doktora Hediye Çeşitleri 

Sunulan armağan çeşitleri yüksek verimliliği ile memnun bırakmaya devam ediyor. Satışa çıkarılan hediye çeşitlerinde özellikle farklı spesiyal çikolatalardan oluşan kutular dikkat çekmektedir. Sütlü, bitter ya da Antep fıstıklı gibi farklı alternatifleri bir kutu içerisinde bulundurmaktadır. Sunulan çikolatalarımız Belçika Callebaut çikolatasından imal edilmektedir. Damaklarda bıraktığı eşsiz tat da bunu sembolize etmektedir. Hızlı ve güvenli şekilde satın alımınızı tamamlayarak doktorlarınızı memnun edebilir ve şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Aldığınız hediyenin sunumundan da lezzetinden de memnun kalınacağından emin olabilirsiniz. 

Doktora Hediye Fiyatları 

Sunulan ürün hediye fiyatları yüksek verimliliği ve ödeme kolaylıkları ile dikkat çekiyor. Bu derece yüksek bir kalitenin benimsenmiş olmasına rağmen uygun fiyat aralığında satış yapmamızın temel sebebi kullanıcılarımızı memnun etmektir. Ayrıca belirli aşamalarda yapmış olduğumuz kampanyalı fiyatlar ile daha da makul bir fiyat aralığından istifade etme hakkınız bulunuyor. Zaman zaman kargo bedava fırsatını da sunuyoruz. Bu tür avantajlar da bizim müşterilerimize hediyemiz! 

​ .rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR