229,00 TL KDV Dahil
250,00 TL KDV Dahil
229,00 TL KDV Dahil
250,00 TL KDV Dahil
229,00 TL KDV Dahil
250,00 TL KDV Dahil
229,00 TL KDV Dahil
250,00 TL KDV Dahil
229,00 TL KDV Dahil
250,00 TL KDV Dahil
229,00 TL KDV Dahil
250,00 TL KDV Dahil
229,00 TL KDV Dahil
250,00 TL KDV Dahil
229,00 TL KDV Dahil
250,00 TL KDV Dahil
229,00 TL KDV Dahil
250,00 TL KDV Dahil
229,00 TL KDV Dahil
250,00 TL KDV Dahil
185,00 TL KDV Dahil
250,00 TL KDV Dahil

Kolonyalar

Ferahlık vermesi, güzel kokması ve dezenfektan işlevi görmesi sebebiyle kolonyalar evlerden eksik olmayan ürünlerdir. Türk geleneğinin etkisiyle eve gelen misafirlere tutulan ürünlerdir. Evinizin bir köşesinde bulundurabileceğiniz klasik ve sıra dışı aromalara sahip kolonyaları hazırladığımız kolonyalar kategorimiz üzerinden edinebilirsiniz.

Kolonyalar

Kolonyalar hem sizin kullanabileceğiniz hem de misafirlerinize ikram edebileceğiniz ürünlerdir. Özellikle bayram zamanlarında el öpmek için gelen misafirlere tutmak için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra gezek ve günlerde misafirlerinize tutabilirsiniz. Kategorimizden kolonyalarımızı kendiniz için alabileceğiniz gibi teslimat adresini girerek sevdiklerinize farklı bir hediye sunmuş olabilirsiniz.

Kolonya Çeşitleri

Kolonyalar ferahlatıcı özellikleri ve içerdiği aromalar sayesinde insanlar tarafından tüm zamanlarda kullanılır. Tatlistan olarak insanların farklı koku zevkine sahip olduklarının bilincinde olarak farklı aromalara sahip kolonyaların üretimini yaptık. 

Ferahlatan ve koku zevkine hitap eden kolonya çeşitlerimiz şunlardır;

  • Çikolata kolonyası
  • Limon kolonyası
  • Bergamot kolonyası
  • Greyfurt kolonyası
  • Hanımeli kolonyası
  • Tarçın kolonyası
  • İncir kolonyası
  • Mandalina kolonyası
  • Özel Seri Kolonyalar

Bu çeşitlere sahip kolonyalar 200 ml’lik cam şişeler halinde satıştadır. Şık cam şişeleri sayesinde masalarınız üzerinde bulundurabilirsiniz.

Geleneksel ve Vazgeçilmez Olan Limon Kolonyası

Limon kolonyası, kolonya çeşitlerinin vazgeçilmezidir. Geçmiş dönemlerden beri insanlar tarafından ferahlatıcı özelliği sebebiyle kullanılır. Ayrıca limon kolonyasının içerdiği alkol sayesinde mikrop arındırıcı olması tercih edilme oranını artırır. Eğer geleneksel kolonyalardan vazgeçemem diyorsanız Tatlistan olarak sizlere sunduğumuz geleneksel limon kolonyalarından satın alabilirsiniz.

Meyvelerin Büyüleyici Kokusunu Barındıran Kolonyalar

Klasik limon kolonyası kullanmak istemeyenlerdenseniz meyvelerin büyüleyici kokusunu barındıran kolonya çeşitlerimizden tercih edebilirsiniz. Tatlı hissi uyandıran kolonyalarımızı koklayarak kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Greyfurt kokusunu çok seviyorsanız greyfurt aromalı kolonyayı tercih ederek kullanabilirsiniz.

Çikolata Tutkunlarına Özel Kolonyalar

Çikolatalar insanların mutlu olmasını sağlayan ürünlerdir. Bu nedenle bizde çikolata kokusunun da insanları mutlu edeceğini düşünerek çikolata kokulu kolonya ürettik. Mutluluğa ihtiyacınız varsa bu kolonyamızı satın alarak mutlu olma imkanı bulabilirsiniz.

Kolonya Fiyatları

Limon, bergamot, vanilya, ıhlamur ve çikolata gibi farklı aromalara sahip kolonyalarımızın fiyatlarını merak edebilirsiniz. 200 ml’lik kolonyalarımızın tamamının fiyatı aynıdır. Çeşide bağlı olarak ücret farkımız yoktur. Böylelikle koku tercihinize göre seçtiğiniz kolonyaya 40 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Tatlistan olarak Türkiye’nin her yerine kargoyla gönderimimiz vardır. Kolonyalarımızdan satın almak isterseniz kargoyla teslim alabilirsiniz.

Tatlistan Kolonyalar Nelerdir?

Türk geleneğinde oldukça ayrı bir yeri olan kolonyalar, kültürümüzde olmazsa olmazlarımız arasında yer alır. Ferahlık verici bir etkisi bulunan bu ürünler, özellikle de bayram günlerinin vazgeçilmezleridir. Ayrıca dezenfektan özelliği bulunan kolonyalar, son zamanlarda çok fazla tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Farklı koku seçeneklerine sahip kolonyaları buradan inceleyebilirsiniz. Firmamız, son derece kaliteli ve farklı kolonya çeşitlerini sizlere sunmaktadır. Kolonyalar, parfümlerden farklı olarak tercih edilen bir niteliktedirler. Bu bakımdan her evde karşınıza çıkabilen kolonyaları, hayatınızın tüm özel günlerinde kullanabilirsiniz.

Hem misafirleriniz hem de kendiniz için kullanışlı olan kolonyalar, farklı kokuları ile dikkat çekerler. Genel olarak her evde bulunan kolonyaları, farklı kokuları ile her zaman dikkat çekerler. Hemen hemen herkes tarafından beğenilen bir kokusu bulunmaktadır. Tatlistan firmamızın kategorisinden kolonyalarımızı inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Kalite standartlarına uygun olarak hazırlanan kolonyalarımız, özel günleriniz için tercih edebileceğiniz en güzel kokulardandır.

Kolonya İle Hayatınız Güzel Koksun

Hiç bir yan etkisi bulunmayan ve tamamen doğal malzemelerden hazırlanan farklı kolonya seçeneklerimiz mevcuttur. Kolonyalar kategorimize girerek hem kendinize hem de sevdiklerine muhteşem kokulara sahip kolonyalarımızdan alabilirsiniz. Evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz kolonyalar, eve gelen misafirleri güzel karşılamanızı sağlar. Ayrıca kötü kokuları bastırıcı bir özelliğe sahip olan bu ürünlerimiz, uzun süre kalıcı bir koku yaratır.

Yanınızda da rahatlıkla taşıyabileceğiniz kolonyaları, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ferahlatıcı bir etki yaratan kolonyalar, nefes almakta zorluk çektiğiniz zamanlarda da oldukça işe yarayıcıdır. Kolonyalarımız içerisinde tamamen doğal aroma verici ürünleri kullandık. Böylece çocuklarınızın da rahatlıkla kullanabileceği kolonya üretimi yapıyoruz. Firmamız bu konuda oldukça profesyonel bir hizmet sağlayarak sizlere, farklı aromalara sahip kolonya çeşitleri üretmektedir.

Hem güzel kokmaları hem de dezenfektan özelliği taşımaları, kolonyaların farklı bir yere sahip olmalarını sağlamıştır. Limon kolonyalarımız içerisinde bulunan alkol sayesinde mikroplardan kurtulabilirsiniz. Ancak bu alkol miktarı, insan sağlığını tehdit edici bir derecede değildir. Bu konuda firmamızın kalitesine güvenebilir ve kolonyalarımızdan rahatlıkla alabilirsiniz. Ürünlerimizin her biri denetlenerek sizlere sunulmaktadır. Kolonyalarımız içerisinde kalıcı bir koku etkisi yaratan aromalar kullanılmaktadır.

Kolonya İçin Doğru Adres: Tatlistan.com

Kategorimizde yer alan kolonyalar, kültürümüzde önemli bir yeri olan ve geçmişten beri kullanılan ürünlerdir. Kaliteli bir kolonyaya sahip olmak için en doğru adresiniz Tatlistan'dır. Firmamızın kolonyalar kategorisini inceleyerek farklı aromalara sahip kolonyalara ulaşabilirsiniz. Alışılagelmiş limon kolonyası dışından farklı kokulara sahip kolonya çeşitlerimiz vardır. Çikolata, bergamot, hanımeli, greyfurt, mandalina, tarçın, incir ve ıhlamur aromalarına sahip kolonyalarımız mevcuttur. 200 ml'lik şişelerde bulunan kolonyalarımızı her yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Hangi aromaya sahip kolonya çeşidimizi alırsanız alın, 200 ml'lik ürünlerimizin her biri aynı fiyatadır. Ürünlerimizde yaptığımız indirimleri buradan takip edebilirsiniz. Online alışveriş hizmetimiz sayesinde dilediğiniz kolonyalarımızı anında sipariş verebilirsiniz. Türkiye'nin tüm şehirlerine kargo servisimiz bulunmaktadır. Böylece dilediğiniz şehirden Tatlistan kolonyalarımızı sipariş edebilirsiniz.

Farklı kokular yerine geleneksel kolonyalarımızdan şaşmayanlardansanız, limon kolonyalarımızı tercih edebilirsiniz. Geçmişten bugüne değişmeyen bir özelliğe sahip olan limon kolonyalarımız, hem kokuları hem de dezenfektan olmaları sayesinde çok fazla tercih edilirler. Limon kokusunu sevmeyen daha modern kokulara yönelen kişiler için de farklı meyvelerden oluşan kolonyalarımız bulunmaktadır.

Tatlı hissi yaratan meyveli kolonyalarımızı kokladığınız zaman daha mutlu olabilirsiniz. Güzel koku, insanı her zaman huzurlu yapar. Huzurunuzu sağlayacak güzel kokuda kolonyalarımızı buradan bulabilirsiniz. Kokladığınız zaman sizde hoş bir his bırakacak olan kolonyalarımız, aynı zamanda çevrenizde olan insanlara da hitap edecek güzel bir kokudadır. Tatlitan kolonyalarımız sayesinde hem siz büyülenin hem de çevreniz büyülensin.

Kolonya İle Önemli Günlerinizi Kutlayın

Kültürümüzde, eve misafir geldiğinde ya da bayram günleri gibi özel zamanlarda gelenlere kolonya tutulur. Bir adet yerine gelen bu davranış, kolonyalarının önemini oldukça fazla artırmıştır. Bu bakımdan eve her gelen misafire kolonya tutmak, oldukça nazik bir harekettir. Önemli günlerde misafirlerinize ikram edeceğiniz kolonyaların kaliteli olmasını istiyorsanız, firmamızın sizlere sunduğu kolonyaları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Geleneksel olarak çok fazla tercih edilen limon kolonyası, önemli günlerde mutlaka evlerinizde bulundurduğunuz bir kokudur. Limon kolonyasının yeri, diğer kolonya çeşitlerimize göre farklıdır. Ancak limon kokusu dışında daha tatlı ve modern bir koku isteyenler için farklı kolonyalarımız bulunur.

Mesela çikolatanın rahatlatıcı kokusunu sevenler için çikolata kolonyası, mandalina ya da incir kokusunu sevenler için ise mandalina ve incir kolonyalarımız vardır. Daha fazla kolonya seçeneklerimize buradan erişim sağlayabilirsiniz. Her zevke uygun kolonyalarımız, kolonyalar kategorimizde sizleri beklemektedir. Evinizin ya da işyerinizin bir köşesine koyacağınız harika kokularımızdan istediğinize buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca makaron ve vanilya aromalı kolonyalarımızı da buradan inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz kolonyayı buradan sipariş vererek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Özel günlerinize ait özel kokular bırakmak için Tatlistan kolonyalarımızı kullanabilirsiniz. Kolonyalarımız içerisinde kullanılan aromalar, kesinlikle rahatsız edici bir derecede değildir. Bu bakımdan uzun süre boyunca kolonyalarımızı kullanabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR