285,00 TL KDV Dahil
295,00 TL KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Yeni Ürün
250,00 TL KDV Dahil
265,00 TL KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
285,00 TL KDV Dahil
295,00 TL KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Yeni Ürün
285,00 TL KDV Dahil
295,00 TL KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Yeni Ürün
895,00 TL KDV Dahil
925,00 TL KDV Dahil
895,00 TL KDV Dahil
925,00 TL KDV Dahil
895,00 TL KDV Dahil
925,00 TL KDV Dahil

Yılbaşı Hediyesi

Yeni yılın gelmesiyle birlikte, hediye fikirleri de düşünülmeye başlanır. Burada en lezzetli ve güzel hediyeler, çikolata paketlerinden oluşur. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişilere, el yapımı olarak hazırlanmış özel yılbaşı setlerini, zevke göre tasarlanmış bir şekilde göndermek mümkün.

Yılbaşı Hediyesi

Yılbaşı yaklaşırken yeni yıla özel olarak dizayn edilmiş çikolata paketi, sevdiklerinizi mutlu etmek için oldukça doğru bir tercih olmaktadır. Sitemizde bulunan çikolatalar, kalite ve özgünlüğü önem verilerek hazırlanmaktadır. Tamamen yılbaşı konsepti ile oluşturulurken, lezzet olarak da çikolata tadını doyasıya alabilirsiniz. Yılbaşı çikolataları, aileniz için yılın en tatlı hediyesi olmaktadır. Burada göz alıcı olması ile birlikte, farklı bir hediye seçimi de gerçekleşmiş olur. Tamamen el yapımı ile hazırlanırken, sevdiklerinizi sürpriz çikolata paketi ile mutlu etmek de mümkün olur. Paketler içerisinde hazırlanan objeler, katkı maddesi oluşturulmadan yapılmaktadır. Aynı zamanda Belçika çikolatası ürünler içerisinde yer eder. Yeni yılı karşılarken, böyle lezzetli bir hediye ile muhteşem bir yılbaşı geçirilebilir. 

Yılbaşı Hediyesi Çeşitleri

Yeni yıl tasarımlı birbirinden farklı çikolata çeşitlerinin tadına doyamayacaksınız. Yılbaşı donanımlı çikolata paketi, kişilerin ismine göre hazırlanmış paketler, yine kişiye özel bir şekilde dizayn edilmiş spesiyali çikolata paketi, seçenek olarak tercih edilebilir. Bununla birlikte hem isimli hem de yılbaşı ile ilgili objelerle oluşturulmuş çikolata paketi çeşitleri de bulunmaktadır. Burada hazırlanan çikolatalar ev yapımı tadında olmaktadır. Aynı zamanda %100 kaliteye önem verilerek oluşturulur. Çikolatalar kişilerin seçimine göre tasarlanır. Yılbaşı konseptli çam ağacı, kardan adam, hediye paketi gibi bir set oluşturularak, tamamı çikolatadan yapılır.

Yılbaşı Hediyesi Fiyatları

Yeni bir yıla başlarken oldukça farklı bir hediye ile yakın çevrenizi de mutlu edebilirsiniz. Sitede birbirinden farklı hediye seçenekleri bulunurken, lezzetli bir çikolata paketi de tebessüm ettirmektedir. Çikolata paketleri yılbaşı konsepti ile oluşturulur. Kişiye özel tasarımlar da hazırlanmaktadır. Bu tasarımlara, bütçeye uygun fiyatlandırmalar yapılmıştır. Farklı seçeneklerdeki ürünler, farklı fiyatlar ile bulunur. Zevkinize ve bütçenize uygun ürünü tercih ederek sipariş edebilirsiniz. Mutlu bir yıl için mutlu ettirecek bir çikolataya hayır diyecek olan var mı?

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR