Özel Hediye Setleri

Firmamızın en sevilen alternatiflerinin başında hediye setleri geliyor. Birkaç farklı ürünün bir konsept çerçevesinde bir araya gelmesi ile tasarlanır. Hem özel günlerde hem de içinizden geldiği zaman ya da kendinizi affettirmek istediğinizde bu ürünlerden istifade etme fırsatınız bulunuyor. Sunulan ürün setlerimizde yer alan parçaların her biri kalite onaylıdır. Kalite onayı olmayan hiçbir ürün firmamız tarafından satışa çıkarılmaz ve setlere eklenmez. Daha öncesinde hediye setlerimizden satın alan kişilerin süreçte hangi yorumu yaptıklarını da detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Özel Hediye Setleri

Setler içerisinde çikolata en temel unsur olarak rol almaktadır. Ürünlerimiz özel mahsul Callebaut Belçika çikolatasından imal edilmektedir. Çikolataların içerisine kalitesini bozacak tek bir katkı maddesi bile eklenmez. Paketlerde bulunan bu harika çikolatanın yanı sıra mumlar, kupalar ya da kolonyaların da yer aldığı farklı alternatifler bulunuyor. Konseptlere göre de seçim yapabilirsiniz. Arkadaşların kendi aralarında gönderebilecekleri farklı yılbaşı konseptli ürünlerin yanı sıra aynı zamanda sevgililer için özel olarak tasarlanan ürün paketlerimiz de bulunuyor! 

Özel Hediye Setleri Çeşitleri 

Eğlenceli yılbaşı paketi seti, çikolatalı ve ışıklı yılbaşı seti, kolonya mum ve çikolatalı özel set, mum kolonya ve lokumdan oluşan setler dikkat çekmeye devam ediyor. Mis kokulu kolonyalar ve mumlar ile hediye setinizin evinize konsept katma fırsatı sunduğu görülüyor. Her parçası ile özenilmiş ve dikkatle hazırlanmış bir duruş sergilemektedir! Sadece yakınlarınızı sevindirmek için değil aynı zamanda kendinizi şımartmak için de harika bir seçim yapabilirsiniz. Kendinize göndermiş olduğunuz setler ile uzun bir çalışma döneminin sonunda kendinizi ödüllendirme fırsatınız da bulunacak! Ara sıra kendinizi şımartmak için doğru adreste bulunuyorsunuz!

Özel Hediye Setleri Fiyatları 

Oluşturduğumuz hediye setlerinde yer alan tüm malzemeler birinci kalitedir. Mumdan lokuma ve çikolataya kadar özenle seçilmiş olan ürünler bir araya getirilerek setler oluşturulur. Gönderdiğiniz kişinin de henüz paketi açar açmaz kaliteyi sezmesi mümkündür! Sunulan bu yüksek kaliteye rağmen oldukça makul bir ücret seviyesinin belirlenmesi de genel memnuniyeti artıran hususlardandır! Uyguladığımız indirimler ile daha avantajlı bir alışveriş tamamlayabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR