Bebek Çikolataları

9 ay boyunca sabırsızlıkla beklediniz ve ailenin en küçük üyesini nihayet kucağınıza aldınız. Şimdi bu mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşma zamanı… İkramlığı düşünmeyin, biz sizler için bebeğinizin isminin yazılı olduğu en leziz çikolataları hazırlıyor ve kapınıza kadar ulaştırıyoruz. Size de gönül rahatlığı yakınlarınıza ikram etmek kalıyor.

 

En Şirin ve En Leziz Bebek Çikolatası Çeşitleri Burada!

 

Hastanede ya da evde hatta baby shower partinizde konuklarınıza sunabileceğiniz özel tasarım dekorlu bebek çikolatası çeşitleri sizlere geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde sunuluyor. Dilerseniz sade bir duruşa sahip olan tasarımlara yönelebilir ya da üzerinde isim yazılı olan, şirinliğiyle yüz güldüren modelleri tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin adının baş harfinin pleksi aksesuar üzerine yazıldığı modeller de güçlü bir seçenek olarak incelemeniz için sizi bekliyor.

 

Elbette geniş bir renk skalası sunmayı ihmal etmedik. Özenle hazırladığımız yenidoğan çikolatası koleksiyonumuz içerisinde pembe ve mavi renkler ağırlıkta olsa da turuncu, sarı, pudra rengi, yavru ağzı, takım renkleri ya da beyaz renkler de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Sevimli ayıcık, taç, nazar boncuğu, yıldız, melek kanadı ya da kuğu gibi çeşitli figürlerle dizayn edilen ambalajlar bebek çikolatalarının konsepte çok daha uygun bir form kazanmasını sağlıyor.

 

Her Özel An İçin Özel Bebek Çikolatası Tasarımları

 

Bebeğin dişinin çıkması gibi her özel anda bebek çikolatası ihtiyacınızı bu çikolatalarla karşılayabilirsiniz. Konuklarınız için şık bir ikramlık olan kaliteli, farklı, lezzetli, güzel, mutluluk kaynağı çikolatalar burada! Bebeğinizin fotoğrafının basılı olduğu çikolata çeşitlerine ya da sünnet çikolatası modellerine de yönelebilirsiniz. Diş buğdayı ya da 1 yaş doğum günü gibi özel zamanlarda fotoğraflı isimli, tarihli madlen çikolata çeşitleri harika bir seçim olur. İsterseniz çikolata üzerine 1 yaş sembolü ya da dilediğiniz sembolü de ekleyebiliriz. Ekonomik ve şık ikramlar olan şeker ve çikolata çeşitleri tamamen zevkinize göre hazırlanıyor.

 

Baby Shower Partisine Lezzet Katacak Bebek Çikolataları

 

 

Baby shower partinizi hiç unutur muyuz? Bebek, biberon gibi çeşitli şekillerde dizayn edilen birkaç farklı çikolata çeşidinin tek bir pakette sunulduğu tasarımları da özenle hazırladık ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kız bebek çikolatası için pembe, erkek bebek çikolatası için de mavi rengin şık bir detay olarak kazandırıldığı baby shower partisi çikolata çeşitleri arasında ikiz bebekler için tasarlanan modelleri de göreceksiniz. Sizden gelen talepler doğrultusunda farklı isim sargılı bebek çikolatası modelleri de oluşturabiliriz. Bize hayal ettiğiniz yeni doğan bebek çikolatasını anlatmanız kafi!

 

Bu arada kişiye özel bebek çikolatası koleksiyonumuz içerisinde yer alan bebek çikolataları bebek sahibi olan yakınlarınızı ziyaret ederken bebek hediyesi olarak da götürebileceğiniz leziz bir seçenek oluyor. Üzerinde bebeğin isminin yazılı olduğu bu hediyelik bebek çikolatası modelleri anne ve baba olan sevdiklerinizi hem şaşırtacak hem de mutlu edecektir. Uygun fiyatları da cabası! Tüm Türkiye’ye bu şirin çikolataları ücretsiz kargo fırsatıyla gönderiyoruz. Şimdi sizleri bu sevimli koleksiyon ile baş başa bırakıyoruz. İkramlık bebek çikolatası bizden, anne ve baba olmanın mutluluğunu tüm sevdiklerinizle paylaşmak sizden…