İsteme Çikolatası

Her çiftin oldukça heyecanlandığı özel günlerden birisi, kız isteme günüdür. Burada kız istemeye gidilirken götürülen çikolatanın, tamamen bu doğrultuda hazırlanmış olması gerekir. Tasarımı, şekli ve kişilere özel olarak oluşturulması, tercih edilmesi için önemlidir. Yalnızca tek düze bir seçenek yerine, çifte uygun olarak özelleştirilmiş çikolata paketi olmalıdır.

İsteme Çikolatası

Kız isteme törenlerine çikolata ile gidilmesi adet olan bir durumdur. Burada erkeğin elinde şık ve gösterişli bir çikolata paketi bulunmalıdır. Bunun için kız isteme çikolataları, kaliteli tasarımlar ile oluşturulur. Yalnızca kişilere özgü ve aynı zamanda o güne özel olarak hazırlanan çikolatalar, lezzet açısından da beğeni kazanmaktadır. Böyle güzel bir anda, ağızlara layık bir lezzet bulunması, sohbetlerinde tatlandırılması için önemlidir.

İsteme Çikolatası Çeşitleri

İsteme törenleri her iki taraf için de oldukça önemli ve heyecanlı bir gündür. Böyle bir günde her şeyin o güne özgü olması, çikolatanın da aynı şekilde tasarlanması için önemlidir. Hem fotoğraf çekimleri için hem de o anın özelliğe uygun düzeyde tasarlanmış paketler sitemizde bulunmaktadır. İsteme çikolatası seçimi yapılırken, basit bir paket tercihi yapılmaz. Özellikle özel bir gün için çikolata seçilecek ise burada lezzetine önem verildiği gibi tasarımının da özelleştirilmesi gerekir. Bununla birlikte ince detaylarda paket üzerinde bulunmaktadır. Genel olarak isteme çikolatası için bulunan modeller, kişilerin isimlerine göre ve günün özelliğine göre minik aksesuarlar ile şekillendirilir. Kız isteme törenleri için yüzük şeklinde, çiçekli ya da makas şeklinde ki aksesuarlar, şık çikolata tasarımının üzerine yerleştirilir. Böylelikle o güne özel bir tasarım yapıldığı da belirtilmiş olur. İsteme çikolatalarında kaliteye ve görselliğe, fazlasıyla önem verilerek hazırlanır. 

İsteme Çikolatası Fiyatları

Çiftlerin birlikteliklerine adım attıkları isteme, söz ya da nişan gibi özel günler oldukça heyecanlı zamanlardır. Böyle günlerde hazırlanan çikolata paketleri de, anı lezzetlendirmek için bulunan önemli bir detaydır. Kız istemeye gidilirken götürülen çikolata ise olmazsa olmaz bir durumdur. Sitemizde hem davetliler hem de çiftlerin tercih edebileceği birçok ürün seçeneği bulunur. Uygun ve indirimli fiyatlar ile seçim yapabilirsiniz.

İsteme Çikolatası Nedir?

Kız isteme Türkler tarafından yüzyıllardır uygulanan geleneklerden birisidir. Bu gelenekle evlenmeye karar veren çiftlerin ailelerle tanışması ve ilk adımı atmaları sağlanmış olur. Bu nedenle isteme merasimleri çiftler için önemli ve unutulmayacak günler arasında bulunur. Kız isteme merasimlerinin olmazsa olmazı ise isteme çikolatalarıdır. Kız tarafına giderken erkek tarafı mutlaka elinde isteme çikolatası ve çiçek gibi hediyelerle gider. Merasimin gerçekleşmesi sonrasında götürülen çikolata birlikte yenilir.

Tatlistan firması olarak kız isteme merasimlerinin en lezzetli halini sunmak amacıyla isteme çikolatası tasarım ve üretimini yapıyoruz. Kız istemeye giderken damat adayının götürebileceği en şık çikolataları hazırlayarak isteme çikolatası kategorimizde sergiliyoruz. Farklı renk ve temalarda olan isteme çikolatalarımız da hem göze hem de mideye hitap ediyoruz. Kız istemeye gitme zamanınız geldiyse isteme çikolatası kategorimizi incelemeden alacağınız çikolataya karar vermeyin.

İsteme Çikolatası İle Hayatınızı Tatlandırın

İsteme çikolatası almanız gerekiyorsa Tatlistan sitemizi inceleyin ve bu özel gününüz için en uygun isteme çikolatasını bulun. Göze hitap eden şık paket tasarımlarına sahip olan çikolatalarımız sayesinde isteme merasimine ve birlikteliğe verdiğiniz önemi hissettirin. İsteme çikolatası kategorimizi incelediğinizde görebileceğiniz isteme çikolatalarımız şunlardır;

 • Lavanta çiçekli
 • Beyaz şakayık çiçekli
 • Mor çerçeveli
 • Pembe güllü
 • Kırmızı çiçekli
 • Alyanslı
 • Çiçek ve kalpli
 • Tek taş yüzüklü
 • Gold nokta taşlı
 • Kurdele ve dantelli
 • Gümüş çiçekli
 • Altın sargılı
 • Kraft isimli
 • Kalpli
 • Siyah tüylü

İsteme çikolatalarımız da bulunan bu çeşitler çikolataların şık görünümlü kağıtlarında yer alan figürlerdir.

Tasarımda kullandığımız şık tüyler, kurdele ve danteller çikolataların daha özel görünmesine yardımcı olur. Ayrıca kalp şeklinde tasarlanan isteme çikolatalarımız da hislerin simgesi olarak kabul edilebilir. İsteme çikolatalarımızın paketleri üzerinde hem kadın hem de erkeğin ismi yer alır. Böylelikle çikolatanın hangi çifte ait olduğu anlaşılabilir. Ayrıca isteme çikolatalarımız şık paketleri ile isteme fotoğraflarınızda da yer alır. İsteme çikolatası paketlerimizde yer alan çikolata adetleri ise çeşide göre farklılık gösterir. Çikolata adetlerimiz 20, 25, 50, 100, 125 veya 150 adet şeklindedir.

İsteme Çikolatası İçin Doğru Adres: Tatlistan.com

İsteme çikolatası satın almak isteyen damat adaylarının karşılaşabilecekleri çok fazla çikolata çeşidi vardır. Bunlar arasında seçim yapmak onların zorluk yaşamasına neden olabilir. Ancak Tatlistan olarak tasarladığımız şık isteme çikolatalarımız karar vermeyi hızlandırır. Kategorimizde yer alan tüm ürünlerimiz birbirinden şıktır ve damat adayı hangi çikolatayı tercih ederse kız tarafını mutlu edebilir. Seçimde zorlanan kişiler kız arkadaşlarının sevdiği renk veya çiçek gibi figürleri dikkate alarak isteme çikolatasına karar verebilirler.

İsteme çikolatalarımız paketleri ile dikkatleri üzerine çekebilecek ürünlerdir. Ancak ürünlerimizde kriterimiz paketin şık olmasının yanı sıra lezzetli çikolatalardan oluşmasıdır. Bunun için de isteme çikolatalarımız Belçika çikolatasıdır. Böylelikle çikolatayı tüketen kişiler kaliteli çikolata yemenin hazzını yaşayabilirler. Özellikle yüzük takma töreni sonrasında iki aile tarafından tüketilirken mutluluğa mutluluk katabilirler. Çikolatalarımız taze olarak üretildiği ve el işçiliğiyle paketlenmesi sağlandığı için törenlerde de taze çikolata tüketmek mümkün olur. İstemeye giderken götüreceğiniz çikolatayı seçmediyseniz kategorimizdeki çeşitleri inceleyin ve gözünüze hitap edenini seçerek siparişinizi verin.

İsteme çikolatalarının gelin adayı tarafından belirlenmesi de mümkündür. Böylelikle gelinin beğenmeyeceği ve içinde ukde kalacağı çikolatalarda isteme törenini gerçekleşmemiş olur. Bunun için çiftlerin Tatlistan isteme çikolatası kategorimizi inceleyerek çikolatalarına birlikte karar vermeleri daha doğru olur. Sevilen çiçek, renk veya tema çikolatanın belirlenmesini kolaylaştırabilir. Örneğin isteme çikolatasının klasik olmasını istemeyenler tek taş temalı, tüylü, kurdele veya dantelli çikolata tasarımlarımızı tercih edebilirler.

İsteme çikolatasını seçerken kız istemeye katılacak kişi sayısını da göz önüne almak önemlidir. Aksi takdirde çikolatanın misafirlere yetmemesi sorunu yaşanabilir. Bu nedenle çiftlerin veya damat adayının isteme çikolatasını seçerken adet belirlerken davetli sayısına göre hareket etmeleri gerekir. 50 kişilik misafirler için 50 ya da daha fazla sayıdaki misafirler için 100, 125 veya 150 adet şeklinde sipariş edilebilir.

İsteme Çikolatası İle Önemli Günlerinizi Kutlayın

İsteme törenleri kişilerin ömürlerinde 1 kere yaşayacakları törenlerden birisidir. Bunun için her şeyin kusursuz olması istenir. Bu nedenle de kalitesiz bir çikolata ile kız istemeye gitmek damat tarafının sonraki dönemlerde de kişiler tarafından kötü sözler duymasına neden olabilecek bir olaydır. Bunun için isteme çikolatasının kaliteli olması en önemli kriterlerdendir. Tatlistan isteme çikolataları bu kaliteyi sağlayan ürünlerdir. Kategorimizden seçtiğiniz herhangi bir isteme çikolatasıyla bu kaliteyi yakalayacağınıza emin olabilirsiniz. Böylelikle ileride yaşayacağınız sorunları bertaraf edebilirsiniz.

Tatlistan isteme çikolatası modeline karar verdiyseniz yapmanız gereken sipariş işlemlerini başlatmaktır. Bunun için beğendiğiniz ürün için hazırladığımız sayfaya girin. Girdiğiniz sayfadan öncelikle satın almak istediğiniz çikolata adetini girmeniz gerekir. Sonrasında çikolata üzerine yazılacak isimleri ve tarih bilgisini girersiniz. Son olarak da teslimat tarih ile adres bilgilerinizi girdikten sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

İsteme çikolatası siparişinizi verirken isteme töreninin olacağı tarihi göz önünde bulundurmanız gerekir. Vereceğiniz siparişin 1 gün sonra kargoya verileceğini ve kargonun teslimat zamanının 1-3 gün içerisinde gerçekleşebileceğini bilmelisiniz. Aksi takdirde isteme zamanında çikolatanızın teslim edilmemesi gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR