Tepsili Çikolatalar

Özel günler için hazırlanan tepsili çikolatalar özellikle nişan, söz ya da nikah merasimleri için tercih edilmektedir. Sunulan tüm ürünlerimiz gibi bu kategoride de asla kaliteden taviz verilmeyecektir. Söz ve nişanda erkek tarafının kız istemeye giderken oldukça gösterişli ve lezzetli bir sunum yapması gerekir. Bu sunum kişilerin merasime verdiği değeri de sembolize etmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek harika tasarımlı tepsiler ile leziz çikolataların bir araya gelmesi ile oluşan tepsili çikolatalardan sipariş edebilirsiniz. Sunulan harika ürünlerde kaliteden ve şık görünümden asla taviz verilmeyecektir!

Tepsili Çikolatalar 

Tepsilerin zarafeti ve çikolataların tatlılığı yeni kurulacak olan yuvanın da bu şekilde göz alıcı olmasını temenni ettiğinizi yansıtır. Her bir alanda sadece birinci kalite materyaller kullanarak ürünlerimizi hazırlıyoruz. Çikolatalarımızın her biri Callebaut markasının ürünü ile hazırlanır. Lezzetin damak çatlatan yapısı ile tepsilerin göz alıcı tasarımı sizi her iki alanda da memnun bırakacaktır. Siparişinizi vermenizin hemen sonrasında hazırlık aşaması başlanacaktır. Bu hazırlık adımının hemen sonrasında yaklaşık olarak 1 gün içerisinde kargolama adımına geçilecektir. Kargoya dair herhangi bir sorun meydana gelmeyecektir. Belirtilen gün ve saatte kapınıza kadar gönderilecektir. Sunulan kalite gönderim aşamasında dahi kendini yansıtıyor! 

Tepsili Çikolatalar Çeşitleri 

Sunulan ürünlerimizin çeşitliliği oldukça yüksektir. Tepsilerin farklı modellerinden başlayarak çikolataların farklı aromalarına kadar seçiminizi yapabilirsiniz. Dilerseniz hazır olarak satışa sunulan kombinlerden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz de kendi beğenilerinize uygun şekilde ürün satın alımını tamamlamalısınız. Tepsili çikolatalar ile özel günlerinize lezzetli bir dokunuş yapabilirsiniz. Daha öncesinde bu ürünümüz ile özel günlerini taçlandıran müşterilerimizin yapmış oldukları yorumlar da memnuniyeti artırıyor. Dilerseniz özel günlerinizde kullanacağınız gösterişli söz kesme makaslarını da siparişinize ekleyebilirsiniz. 

Tepsili Çikolatalar Fiyatları 

Satışa çıkarılan ürün kalitesi ve sektörün lideri konumundaki ürün gamının sunulduğu fiyat aralığı oldukça makul seviyededir. Kampanyalı dönemlerimizden istifade ederek çok daha makul fiyatlardan faydalanma hakkınız da vardır. Ayrıca ödeme kolaylıkları ve taksit imkanı da sunuyoruz. Ödeme adımına dair bir güvenlik sorunu ya da mağduriyet yaşamadan dilediğiniz gibi erişim adımını tamamlayabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR