Bohça Çikolataları

Gelin ve damat bohçası çikolatasız olmaz! Bir de özel tasarım çikolata çeşitleri olunca gelin ev damat bohçaları çok daha romantik ve özel bir form kazanıyor. Sizler için hazırlanan koleksiyonumuz içerisinde pek çok farklı tasarım seçeneğini görebilirsiniz. Bu tasarımlar gelin ve damat temalı olarak hazırlandı. Muazzam bir duruşa sahip olması ve romantik teması ile çiftlerden tam not almayı başarıyor.

 

Bohça çikolatası çeşitlerinde kalp figürünü de kullandık. Sütlü beyaz çikolata ve kakaolu çikolata çeşitlerinin tek bir kutuda buluştuğu tasarımlar farklı gramaj seçeneklerini de sizlere sunuyor. 4’lü, 16’lı ya da 25’li çikolata çeşitleri arasından dilediğinizi seçerek siparişinizi iletebilirsiniz. Büyük bir özenle ve el yapımı olarak hazırlanan bohça çikolataları lezzetiyle de kendine hayran bırakıyor.

 

Gelin ve Damat Temalı Bohça Çikolatası Çeşitleri

 

Seçenekleriniz arasında madlen çikolatalar da bulunuyor. Damat bohçası madlen çikolata tasarımının üzerine izim de yazılabiliyor. Şık bir kutu içerisinde ayrı ayrı paketlenen 32 adet damat bohçası çikolatası, damatlık çiziminin bulunduğu kutusuyla da beğeni kazanıyor. Her bir çikolata, isim yazılı olarak paketleniyor. Tercih yapmadan önce bu güçlü seçeneğe de göz atmanızı tavsiye ederiz. Son derece prestijli bir görünüme sahip olan madlen çikolata çeşitleri için uygun fiyat avantajı da sunuyoruz.

 

El yapımı çikolata çeşitleri için dilediğiniz adresten sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin tüm kentlerine kargo ile teslimat yapılıyor. İstanbul içerisinden iletilen siparişler ise motokurye ile ulaştırılıyor. Bu sayede sizleri uzun süre bekletmiyor ve çok kısa bir süre içerisinde seçtiğiniz çikolata tasarımına kavuşmanızı sağlıyoruz. Tüm çikolata tasarımlarında Belçika menşeili Callebaut marka çikolata kullanılıyor. Bu çikolata hiçbir katkı maddesi içermiyor.

 

Tatlistan Avantajlarıyla Tanıştınız mı?

 

Sitemiz üzerinden sipariş verdiğinizde, hangi özel çikolata tasarımını seçmiş olursanız olun, kazançlı bir alışveriş yapmış olacaksınız. Çünkü sizlere her daim en uygun fiyatları sunuyor ve tüm yıl boyunca makul fiyat politikamızı korumaya özen gösteriyoruz. Ücretsiz kargo fırsatları, yüz güldüren ödeme kolaylıkları da Tatlistan ayrıcalıklarından sadece birkaçı! Bohça çikolataları arasından hemen seçiminizi yapın, siparişinizi verin ve ayrıcalıklardan siz de faydalanın.

Bohça Çikolatası Nedir?

Gençler sevgilik döneminin ardından birbirlerini iyice tanıdıktan sonra sözlenmeye karar verirler. Hayatlarını bir ömür boyunca beraber geçirmek isterler. Bunun içinde ilk olarak sözlenmeleri gerekir. Buna karar verdikten sonra ve ailelerinin de onayını aldıktan sonra sözlenmeye karar verirler. Bunun için yapacakları ilk adım ailelerin biran önce tanışıp gençlerin sözlenmelerine onay verip vermemeleridir.

Erkek tarafı kız tarafını arayarak gelip tanışmak istediklerini söylerler. Tanışma eğer güzel geçerse söz tarihini aileler belirlerler. Belirledikten sonra her iki ailede söz için alışverişe giderler. Bu alışverişte erkek tarafı hem gelin adayına hem de gelin adayının ailesine bazı hediyeler alır. Bu hediyeleri bohça haline getirip sözde bu bohçaları gelen misafirlere gösterilir. Ayrıca bu bohçalar ile beraber bohça çikolatası da alınıp gelen misafirlere ikram edilir. Bu şekilde ikram edilen çikolatalara bohça çikolatası denir. Bu hazırlıklar tamamlandıktan sonra söz tarihi gününde erkek tarafı güzel ve şık bir tepsi içerisinde söz ve bohça çikolatasını yaptırarak kız evine gider ve yüzükler takılır. Bu güzel günün ardından nişan tarihini belirlerler.

Aynı sözdeki işlemler ve hazırlıklar nişan için de yaparlar. Nişanda kız tarafı da erkek tarafına bohça hazırlarlar. Her iki taraf da bohça hazırladıktan sonra güne uygun bohça çikolatalarını da hazırlayıp erkek tarafı kız tarafına, kız tarafı da belirledikleri günde erkek tarafına hazırladıkları bohçalarla beraber bohça çikolatalarını götürürler. Bunlardan sonra belirledikleri tarihte nişan yapılır. Nişanda da erkek tarafının yaptırdığı çikolatalar gelen davetlilere ikram edilir. Günü tatlandırarak bu güzel günün de sonuna gelinir.

Bohça Çikolatası İle Hayatınızı Tatlandırın

Bohça çikolatası erkek tarafının ve kız tarafının hazırlamış oldukları hediyeleri bir bohça içerisine koyarak birbirlerine bohça çikolatası yaptırarak da birbirlerine taktim etmelerine bohça çikolatası denir. Bohça çikolataları güne uygun bir şekilde seçilmelidir. Söze ve nişana uygun bir şekilde seçilmelidir. Bu çikolata seçimi sizi yansıtacağından ve ailenin gözünde sizin bu seçiminiz kişiliğinizi de göstereceği için anlamlı, şık ve gösterişli bir çikolata tercih etmeniz gerekir.

Damat bohçasını eğer erkek tarafına gönderecekseniz eğer, çikolatanızı güzel bir takım elbise kutusu içerisine özel olarak hazırlanmış çikolatalarla süsleyerek gönderebilirsiniz. Erkek tarafı da kız tarafına göndereceği bohçayla beraber göndereceği bohça çikolatasını özel olarak tercih edip hazırladıktan sonra kız tarafına götürür. Bu çikolata ailenin ve gelin adayının kalbini fethetmiş olacaktır.

Bu anlamlı çikolata ağızları tatlandırdığı için gün daha anlamlı hale gelmiş olacaktır. Çikolatanızı güzel bir tepsi içerisine ya da şık gümüş bir gondol içerisine de yaptırıp güzel bir sunum sunabilirsiniz. Bu güzel sunumlar sizin kişiliğinizi yansıtır. Bohça çikolatası daha çok gümüş veya altın görünümlü tepsilerde gönderilmesi daha anlamlı olacaktır. Çünkü bu tepsi bayanlar için büyük bir öneme sahiptir. Bayanlar bu tepsileri özenle saklar ve yıllar geçse de herkese büyük bir gururla anlatırlar.

Bohça Çikolatası İçin Doğru Adres: Tatlistan.Com

Söz ve nişanda en çok dikkat edilen hediyelerin başında çikolata gelir. Bu çikolatalar göze hitap edildiği gibi damağa da hitap etmektedir. Damat adayının ve gelin adayının, damat ve gelin bohçası gönderildiğin de bu çikolataların görkemli şık tepsi içerisinde veya bugüne uygun özel olarak tasarlanmış ambalajların ve kutuların içerisinde hazırlanıp gönderilmesi gerekir. Bu özel olarak hazırlanılmış çikolataları Tatlistan.Com sitemizde bulabilirsiniz. Söz ve nişan bohçalarına göndereceğiniz çikolataları gününüze göre özel olarak hazırlarız. İstediğiniz miktarda ve kalitede isme uygun olarak da sitemizde bulabilirsiniz.

Bu özel ve şık çikolatalar sayesinde gelin adayının kalbini tekrardan kazanacaksınız. Sitemiz de ayrıca aksesuarlı, isimli/ tarihli, süslenmiş tepsili her türlü çikolata sitemizde mevcuttur. Ambalajlarını da istediğiniz renkte seçebilirsiniz. Hem gözünüze hem de damağınıza hitap edecek birçok çikolata çeşidimiz bulunmaktadır. Bu özel günleriniz için sitemizden bulunan onlarca farklı çikolatalara ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendi zevkinize göre özel dizayn çikolatalarını da yaptırabilirsiniz.

Bohça Çikolatası İle Önemli Günlerinizi Kutlayın

Dini bayramların vazgeçilmesi çikolatalardır. Bu çikolatalar sayesinde ağızlar tatlanır ve bu özel günler bu çikolatalar sayesinde daha da anlamlanır. Bu özel günler için de çikolataların ambalajları ve kalitesi çok önemlidir. Gelen misafirlerinize ikram edeceğinizden hem gözlerine hem de damak tatlarına hitap edecek çikolatalar tercih etmelisiniz. Bu çikolataları Tatlistan.Com sitemizde bulabilirsiniz.

Siparişini verdiğiniz çikolatalar hızlı bir şekilde elinize ulaşır. Sadece sitemizde söze, nişana ve bayramlara uygun olarak değil diğer özel günler için de çikolatalarımız mevcuttur. Öğretmenler günü için, avukatlar günü için, tıp günü için ve daha birçok meslek için istediğiniz miktarda ve özel ambalajlarında çikolatalar sitemizde bulabilirsiniz. Bu çikolatalar sayesinde özel günleriniz daha anlamlı ve daha kalıcı hale gelmiş olacaktır. Sevgilinize, nişanlınıza, eşinize bu güzel çikolatalardan hediye yaptırıp sürprizler yapabilirsiniz. Size olan sevgisi bu sürprizler sayesinde kalıcı hale gelmiş olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR