Bohça Çikolataları

Gelin ve damat bohçası çikolatasız olmaz! Bir de özel tasarım çikolata çeşitleri olunca gelin ev damat bohçaları çok daha romantik ve özel bir form kazanıyor. Sizler için hazırlanan koleksiyonumuz içerisinde pek çok farklı tasarım seçeneğini görebilirsiniz. Bu tasarımlar gelin ve damat temalı olarak hazırlandı. Muazzam bir duruşa sahip olması ve romantik teması ile çiftlerden tam not almayı başarıyor.

 

Bohça çikolatası çeşitlerinde kalp figürünü de kullandık. Sütlü beyaz çikolata ve kakaolu çikolata çeşitlerinin tek bir kutuda buluştuğu tasarımlar farklı gramaj seçeneklerini de sizlere sunuyor. 4’lü, 16’lı ya da 25’li çikolata çeşitleri arasından dilediğinizi seçerek siparişinizi iletebilirsiniz. Büyük bir özenle ve el yapımı olarak hazırlanan bohça çikolataları lezzetiyle de kendine hayran bırakıyor.

 

Gelin ve Damat Temalı Bohça Çikolatası Çeşitleri

 

Seçenekleriniz arasında madlen çikolatalar da bulunuyor. Damat bohçası madlen çikolata tasarımının üzerine izim de yazılabiliyor. Şık bir kutu içerisinde ayrı ayrı paketlenen 32 adet damat bohçası çikolatası, damatlık çiziminin bulunduğu kutusuyla da beğeni kazanıyor. Her bir çikolata, isim yazılı olarak paketleniyor. Tercih yapmadan önce bu güçlü seçeneğe de göz atmanızı tavsiye ederiz. Son derece prestijli bir görünüme sahip olan madlen çikolata çeşitleri için uygun fiyat avantajı da sunuyoruz.

 

El yapımı çikolata çeşitleri için dilediğiniz adresten sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin tüm kentlerine kargo ile teslimat yapılıyor. İstanbul içerisinden iletilen siparişler ise motokurye ile ulaştırılıyor. Bu sayede sizleri uzun süre bekletmiyor ve çok kısa bir süre içerisinde seçtiğiniz çikolata tasarımına kavuşmanızı sağlıyoruz. Tüm çikolata tasarımlarında Belçika menşeili Callebaut marka çikolata kullanılıyor. Bu çikolata hiçbir katkı maddesi içermiyor.

 

Tatlistan Avantajlarıyla Tanıştınız mı?

 

Sitemiz üzerinden sipariş verdiğinizde, hangi özel çikolata tasarımını seçmiş olursanız olun, kazançlı bir alışveriş yapmış olacaksınız. Çünkü sizlere her daim en uygun fiyatları sunuyor ve tüm yıl boyunca makul fiyat politikamızı korumaya özen gösteriyoruz. Ücretsiz kargo fırsatları, yüz güldüren ödeme kolaylıkları da Tatlistan ayrıcalıklarından sadece birkaçı! Bohça çikolataları arasından hemen seçiminizi yapın, siparişinizi verin ve ayrıcalıklardan siz de faydalanın.