135,00 TL KDV Dahil
165,00 TL KDV Dahil
75,00 TL KDV Dahil
100,00 TL KDV Dahil
135,00 TL KDV Dahil
160,00 TL KDV Dahil

Kadın Çikolataları

Kadınlar seçicidir ve her daim tercihlerini estetik olandan yana kullanır. Bu nedenle bir kadına hediye çikolata göndermek istiyorsanız siz de tercihinizi estetik tasarımdan yana kullanın. Sizler için hazırladığımız bu benzersiz koleksiyonda yer alan çikolata tasarımlarının herhangi birini gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Tamamı kadınlar için hazırlanan özel tasarım çikolatalar arasında özel günlerde gönderime uygun olanlar da mevcut.

 

Makyaj malzemeleri şeklinde dizayn edilmiş olan çikolata çeşitleriyle hazırlanan süslü çikolatalar, bakımlı kadınlar için en ideal hediye seçeneği olabilir. Sevdiklerinizin adının ve soyadının baş harflerinin bulunduğu ve mutlu etmekle birlikte şaşırtan bir hediye olan leziz çikolata paketleri en ideal seçeneklerden biri olarak incelemenizi bekliyor. Dilerseniz tercihinizi topuklu ayakkabı şeklinde hazırlanmış olan çikolata çeşitlerinden yana da kullanabilirsiniz.

 

En Zarif Kadın Çikolatası Çeşitleri Sitemizde!

Şayet sevdiklerinize sürpriz yapmak istiyorsanız gül, kolonya, mum ve çikolatadan oluşan paketlere yönelin. Mutluluğu iki kat yaşatan bu tasarımlar kişiye özel olarak hazırlanıyor ve son derece özenli bir hediye seçeneği olarak dikkat çekiyor. Ayrıca çeşitli ifadelerin çikolatalarla yazıldığı tasarım seçeneklerinin de son dönemde büyük bir ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.

 

Öğrenci olan yakınlarınız için de kepli ve öğrenci figürlü çikolata tasarımları tercih edilebilir. Sizlere bu özel koleksiyonda sunduğumuz her bir çikolata kutusu farklı bir mesaj da içeriyor. Bu nedenle doğum günü, evlenme yıldönümü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günler için rahatlıkla hediye tercihinizi koleksiyonumuz içerisinden yapabilirsiniz. Hatta evlenme teklifi için de ideal olabilecek çikolata paketleri burada!

 

Kalpli Özel Tasarım Çikolataları Gördünüz mü?

 

Taç ve kırmızı kalplerle dolu bir kutu dolusu çikolata ile mutlu etmek çok kolay! Kırılan kalpleri onarmak için çikolatadan daha ideal bir hediyelik bulamazsınız. Koleksiyona göz attığınızda çok sayıda farklı seçeneğin sizi beklediğiniz göreceksiniz. % 100 Belçika çikolatasından el yapımı olarak hazırlanan bu özel lezzetler herhangi bir katkı maddesi içermiyor. Üstelik özel tasarım kişiye özel çikolata siparişi Türkiye’nin her kentine teslim edilebiliyor. Uygun fiyatları bir fırsata dönüştürün ve siz de hemen tercihinizi yapın!