Solmayan Gül


Aşk temalı çikolata çeşitleri hiç bu kadar romantik olmamıştı! Solmayan gül koleksiyonumuz içerisinde yer alan her bir tasarım, aşkınızı, sevginizi ve sonsuz bağlılığınızı sizin için anlatmaya hazır! Seçtiğiniz bir solmayan gül çikolata tasarımı için hemen sipariş vererek, buram buram aşk kokan bu özel çikolata tasarımıyla O’na romantik bir sürpriz yapmaya ne dersiniz?

Büyük bir özenle hazırlanan solmayan gül çikolata tasarımları, kırılan kalpleri onarmak, kalpleri yumuşatmak ve hatta duygularınıza tercüman olmak gibi özelliklere de sahiptir. Bu özelliklerden siz de faydalanabilirsiniz. Bu benzersiz tasarımlarda kalp şeklinde şık bir kutu kullanıyoruz. İçerisinde stabilize edilerek 2 yıl formunu koruması sağlanan solmayan bir gül ve kalp şeklinde dizayn edilmiş 14 adet leziz çikolata bulunuyor.
 

Aşkınızı Solmayan Gül Çikolata Tasarımlarıyla Anlatın


Pelit marka fındık krema dolgulu çikolata damakları şenlendirirken solmayan gül de aşkınızın bir simgesi olarak ortama romantizm yayıyor. Aşkın iki rengi olan kırmızı ve pembe solmayan gül çeşitlerini sizlere bir arada sunuyoruz. Aynı zamanda bu benzersiz çikolata ve gül aranjmanı, kişiye özel olarak da hazırlanabiliyor. Sevdiğiniz kişinin adını kutu üzerine yaldızlı olarak yazabiliyor ve çok daha etkileyici bir görünüm kazanmasını sağlıyoruz. Ayrıca avukatlar günü çikolatası ürünümüzü de inceleyebilirsiniz.

Elbette mesajınızı da siparişinize ekleyebilirsiniz. Mesajınız siyah renkte not zarfı içerisine konuyor ve sevdiğiniz kişinin adının baş harfi yine yaldızlı olarak zarfın üzerine yazılıyor. Kutu kapatıldığında XXL ebadında olan solmayan gül, kutunun şeffaf bölümünden görülüyor. Çikolatalar ise kutu açıldığında sürpriz olarak kendini gösteriyor. Kısacası sevdiğiniz kişiye romantik bir sürpriz yapmanız için biz tüm detayları düşündük ve hazırladık! Size kalan sadece sipariş vermek, o kadar…
 

Evlenme Teklifini Solmayan Gül Çikolata Tasarımıyla Yapın!


Bu özel tasarım evlilik teklifi için de tercih edilebilir. Şayet evlenme teklifini yüz yüze değil, romantik bir sürprizle yapmak isterseniz harika bir seçenek olarak solmayan gül çeşitlerini tercih edebilirsiniz. En uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda cazip ödeme kolaylıkları ve indirim fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Tatlistan ile sürpriz yapmak, şaşırtmak ve mutlu etmek çok kolay!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR