895,00 TL KDV Dahil
925,00 TL KDV Dahil
310,00 TL KDV Dahil
320,00 TL KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Yeni Ürün
710,00 TL KDV Dahil
720,00 TL KDV Dahil
710,00 TL KDV Dahil
720,00 TL KDV Dahil
710,00 TL KDV Dahil
720,00 TL KDV Dahil

Öğretmene Hediye

Öğretmenlerimiz hayatımızda başrol üstlenen kişilerin başında geliyor. Okuma yazma öğrenmeden başlayarak hayata karşı dik bir duruş kazanmaya kadar her alanda öğretmenlerimizin üzerimizde büyük bir emeği olduğunun belirtilmesi gerekir. Sunulan hiçbir hediye bu emeği karşılamasa dahi içinizden geldiği zaman ya da 24 Kasım öğretmenler gününde firmamız üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. Firmamız üzerinden ülkemizin bütün illerine gerekli olan gönderim sağlanmaktadır. Hatta hangi gün ve hangi tarihte gönderimin tamamlanmasını istediğinize kadar bilgi verilebilir. Her kategoride olduğu gibi öğretmenler için özel olarak hazırlanan kategoride de kaliteden asla vazgeçilmiyor.

Öğretmene Hediye 

İnternet sitemizde satışa çıkarılan tüm ürünlerin gerekli olan kontrolleri tamamlanmaktadır. Kalite kontrolünden geçirilmeyen ya da sertifikalı olmayan hiçbir ürün sitemizin ürün gamında yer bulamaz. Öğretmenlerinize siteden alacağınız hediyelerin kalitesine dair herhangi bir sorun yaşanmayacağının da altı çizilmelidir. Dilerseniz özel hediye setlerinden dilerseniz de sadece çikolatalardan oluşan bir kutu gönderebilirsiniz. Oldukça özenli şekilde oluşturulan hediye kutuları belirtilen gün aralığında öğretmeninize iletilecektir. Ayrıca hediyenize not ekleme imkanınız da vardır. Saygınızı ve sevginizi ifade eden notlarınızı anında iletebilirsiniz. Sadece kendi öğretmenlerinize değil aynı zamanda bu mesleği icra eden yakınlarınıza da hediye alarak memnun edebilir ve gönüllerindeki yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. 

Öğretmene Hediye Çeşitleri 

Kişiye özel çikolata ve kolonya içeren paketler, özel mum kolonya ve çikolatalı paketler, spesiyal farklı aromalarda öğretmenler günü çikolatası gibi farklı seçeneklerden sorunsuz biçimde seçim adımını tamamlayabilirsiniz. Sadece ürünlerimiz değil aynı zamanda ürünlerimizin paketlemeleri de göz dolduruyor! Hediye çeşitlerimizin bu derece geniş bir skalada sunulmasının asıl nedeni kullanıcıların diledikleri özellikte hediyeyi seçebilmeleridir. Müşteri memnuniyeti firmamızın en çok önem verdiği hususların başında bulunuyor! 

Öğretmene Hediye Fiyatları 

Sunulan eşsiz kalite ve lezzet seviyesi göz önünde bulundurulduğu zaman ne derece makul biri fiyat aralığında satışa çıkarıldığını görebilirsiniz. Ayrıca özel günlerde sunulan indirimlerimiz ile beraber hediye satın alım adımını daha makul fiyata tamamlayabilirsiniz. Kargo ücretinden muaf olunan farklı özel kampanyalarımız da bulunuyor. Sayfamızı sıklıkla kontrol ederek sunulan kampanyalarımızı yakından takip edebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR