İş A
İş A
İş A

Beyaz Yaka İş Çikolatası (EC-SEK-06)

0,00
Fiyat : 125,00 TL(KDV Dahil)

ÜRÜN DETAYI

 

22×22 cm. kutu içerisinde toplam 350 gr. ağırlığında olmak üzere 1 adet kravatlı gömlek ve 1 adet puro şeklinde çikolata bulunmaktadır. 

Katkı maddesi olmadan ve el yapımı olarak hazırladığımız çikolatalarımızda, Belçika menşeili Callebaut markasını kullanmaktayız.

 

Bu ürün her sipariş için el yapımı olarak yeniden üretilmekte ve taze şekilde hazırlanmaktadır.

 

TESLİMAT

 

- İstanbul dışı şehirlere kargo ile gönderim yapmaktayız ancak kargo firmaları hafta sonu çalışmadığı için Babalar Gününde (Cumartesi - Pazar günü) teslimat    sağlanamamaktadır.

- Teslimatlar hafta içi gerçekleşmekte olup gün içerisinde 09:00-18:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

 

- Saat 13:00' a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında verilen siparişler devam eden ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

 

- Siparişler ödemeniz ulaştıktan sonra hazırlanmaktadır.

 

- Ürünlerimiz, vermiş olduğunuz sipariş ve hediye notunuz gözükmeyecek şekilde kargolanmakta olup, yaz ayları için erimelere karşı özel buzlu paketlerde gönderilmektedir. 

  

ÖNEMLİ BİLGİLER

 

- Ürünler ile birlikte fatura gönderimi yapılmamaktadır. Fatura bilgisi mailinize gönderilmektedir. (Teslimat ve fatura adresi aynı olsa dahi yazdığınız adreslere fatura gitmemektedir)

 

- Hediye notunuzun altına isminizi yazmazsanız, isimsiz olarak gönderilmektedir. Not kartınız 8x5 cm. ebadındaki kağıda basılıp, kapalı zarfa konularak hazırlanmaktadır.

- Alıcı kişiye hiçbir şekilde SMS gitmemektedir. Teslimat bilgileri kısmında alıcı kişinin telefon numarasını giriniz.

 

- E-Mail kısmında kendi mail adresinizi giriniz. "Kargoya verildi ve kargo takip kodu" gibi bilgiler, yazdığınız maile sistemden otomatik olarak gönderilmektedir.

:
  • Tüm Türkiye'ye Kargo
  • Katkısız El Yapımı
  • Günlük Taze Üretim
  • Güvenli Ödeme
  • %100 Belçika Çikolatası
  • %100 Mutluluk