KURUMSAL ÇİKOLATA HEDİYELERİ


Yaklaşık olarak 1500 adet çeşitli şekil ve konseptlerde çikolata modelimiz ile birlikte isme özel kutulama, firma logosu kullanarak hazırlanabilmektedir. Yılbaşı, bayi toplantısı, kuruluş yıl dönümü, bayram, lansman gibi özel günlerinizde veya şirket çalışanlarınıza özel istenilen model ve renklerde sizler için farklı hediyeler, madlen ve spesiyal çikolatalar da hazırlamaktayız.

Kurumsal ve farklı hediyeleriniz için [email protected] adresine mail atarak ya da 0212 543 63 73 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki logoların üzerine tıklayarak, hazırladığımız çalışmaları görebilirsiniz.


Çalıştığımız firmalardan gelen bildirimlerde, ürünlerimizden kendisine hediye gelen ya da lezzetini deneyimleyen kişilerde “Kendini özel hissetme duygusu”nun en üst seviyeye çıktığı ve bu mutluluk ile birlikte iş motivasyonuyla,  çalıştığı yere olan bağlılığının da arttığı bildirilmiştir.

 

Şekilli çikolatalarımız tamamen el yapımı olarak ve katkı maddesi kullanılmadan Belçika menşeili Callebaut markası ile üretilmektedir. 

Kurumsal Çikolata

Kurumsal çikolatalar sayesinde tüm kurumsal firmalar, çalışanlarına ve misafirlerine gösterişli bir şekilde çikolata sunumu yapar. Her kurumsal firmanın logosuna göre hazırlanan çikolatalar, birbirinden gösterişli çeşitlere sahiptir. Kurumsal çikolatalarda logo, çikolata paketi üzerinde ve çikolatanın üzerinde bulunuyor. Özel olarak kutularda da kurumsal firmaların logolarına yer veriliyor.

Kurumsal çikolatalar, firmanın logosu kullanılarak hazırlanıyor. Firmanın logosu çikolataların üzerinde, paketleme ve kutuların üzerinde bulunuyor. Bu şekilde hazırlanan kurumsal çikolatalar, birçok kurumsal firma tarafından tercih ediliyor.

Tatlistan olarak hazırladığımız tüm kurumsal çikolatalar, bu kategori üzerinde yer alıyor. Çalıştığımız kurumsal firmalara ve bu firmalara yapmış olduğumuz çikolatalara 'Kurumsal Çikolata' kategorisinden son derece hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Çikolata Çeşitleri

Kurumsal çikolataların çeşitleri son derece fazladır ve her firmaya göre ayrı ayrı bu çeşitler hazırlanıyor. Tatlistan olarak şu anda 1500'den fazla kurumsal çikolata çeşidine sahibiz. Firmaların logosunu kullanarak kurumsal çikolataların üretimini yapıyoruz. Bu kategori üzerinden tüm kurumsal çikolatalara oldukça hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Toplantıya gelen misafirler içinde özel olarak kurumsal çikolata üretimi yapıyoruz. Bu ürünleri en kısa sürede bizi tercih eden kişilere ulaştırıyoruz. Son derece kaliteli bir şekilde üretimini yaptığımız kurumsal çikolatalar, her firmaya hitap edecek şekildedir.

Emlak, mimarlık, eğitim, teknoloji, gıda ve yüzlerce firmanın kurumsal çikolatasını itinayla üretiyoruz. Bu çikolataların yapımında ise son derece kaliteli ürünler kullanıyoruz. Ayrıca paketleme işlemlerinde de oldukça kaliteli malzemelerin kullanımını yapıyoruz.

Tatlistan olarak firmaların çalışanlarına özel olarak çikolata hazırlaması da yapıyoruz. Bizi tercih eden kurumsal firmaların çalışanlarına yönelik çalışmalarda yapıyoruz. Çalışanlarına çikolata ikram etmek isteyen kurumsal firma sahipleri, bu alanda yine bizleri tercih edebilir. Tüm müşterilerimizin memnuniyetini her daim ön planda tutuyoruz.

Kurumsal Çikolata Fiyatları

Tatlisatan olarak üretimini yapmış olduğumuz kurumsal çikolataların fiyatları da son derece uygundur. Diğer firmalara göre oldukça uygun bir fiyat politikasına sahibiz ve tüm müşterilerimize bu alanda yardımcı oluyoruz. Üretimini yapmış olduğumuz çikolatanın türüne göre fiyatlarımızda değişiklikler görülüyor.

Kurumsal çikolata fiyatlarından en uygun politikaya sahip olan firma biziz. Kurumsal firmaların alacağı çikolata sayısına göre ve çikolatanın türüne göre fiyatlar belirliyoruz. Gerekli durumlarda çikolatanın adet fiyatlarında büyük oranda indirimler uyguluyoruz. Tüm müşterilerimizin memnun kalmasını sağlıyor ve onlara yüksek kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Firma logolu ve firmaya uyumlu olacak şekilde hazırlanan çikolatalarda fiyatlar, büyük oranda değişiklik gösteriyor. Örneğin bir ayakkabı firmasının 'Ayakkabı Şeklinde Çikolata' tasarımlarına göre fiyatlar veriliyor. Ayakkabı firmasının isteğine göre ayakkabı şeklinde çikolata üretiyoruz ve paketlerine firmanın logosunu yerleştiriyoruz.

Fiyatlarımız genel olarak bu durumlara göre değişiklik gösteriyor. Üretimi yapılan çikolatanın şekli, türü, kalitesi, paketlemesi ve onlarca durumuna göre değişiklik gösteriyor. Net bir fiyat almak isteyen kişiler firmamızla iletişim kurabilirler.

Kurumsal Çikolata Nedir?

Kurumsal çikolata, kurumsal firmalara özel olarak tasarlanmış çikolatalardır. Bu çikolataların üzerinde firmaya ait olan logo ve isim vardır. Ayrıca bu tür çikolatalar, firmanın yapmış olduğu işlere göre de tasarlanabiliyor. Örneğin su ürünleri hizmeti veren bir firmaya, su ürünleri şeklinde çikolatalar hazırlanabiliyor. Kısacası bu firmalara balık şeklinde çikolatalar hazırlanabiliyor. Kurumsal çikolatalar genel olarak bu şekildedir.

Tatlistan olarak bizler, en iyi şekilde kurumsal çikolata üretimi ve tasarımı yapıyoruz. Bu çikolataları siz değerli firma çalışanlarına ve firma sahiplerine veriyoruz. Oldukça uygun fiyatlı olarak tasarladığımız kurumsal çikolatalar, birçok firmanın dikkatini çekmeyi başarıyor.

Spor alanında hizmet veren firmalar içinde çeşitli kurumsal çikolatalar hazırlanabiliyor. Bu çikolatalar üzerinde firmanın adı ve logosu bulunuyor. Ayrıca isteğe bağlı olarak çikolatalar, spor malzemesi şeklinde de tasarlanıyor. Kurumsal çikolatalar genel olarak bu şekilde tasarlanan ve firmalar tarafından ister çalışanlara, ister misafirlere sunulan çikolatalardır.

Kurumsal Çikolata İle Ofisinizi Tatlandırın

Tatlistan olarak bizlere tasarlattığınız kurumsal çikolatalar sayesinde misafirlerinizle daha tatlı vakitler geçirebilirsiniz. Misafirlerinize bu çikolataları ikram edebilir ve son derece tatlı bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Firmanıza göre tasarımını yaptıracağını kurumsal çikolatalar, tüm misafirlerinizin memnun olmasını sağlayacaktır.

Ofisinize kurumsal çikolatalardan koyarak, ofisinize gelen herkesi hoş bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Müşteriler, özel misafirler, çalışanlar ve ofisinizle alakalı herkesi, bu çikolatalar ile memnun bırakabilirsiniz. Üzerinde firmanıza ait logo ve isim bulunan bu çikolatalar, ofisinizin hangi alanda hizmet verdiğini en iyi şekilde yansıtır.

Avukatlık ofisiniz içinde kurumsal çikolata tasarlattırabilirsiniz. Bu çikolataların üzerinde avukatlık ofisinizin adı ve adresi bulunabilir. Hatta ofisinizin logosu kurumsal çikolatalar üzerinde bulunabilir. Bu da daha gösterişli bir şekilde misafirlerinizi ağırlamanızı sağlayacaktır.

Kurumsal Çikolata İçin Doğru Adres: Tatlistan.com

Tatlistan olarak çikolata konusunda son derece yüksek bilgi birikimine ve yüksek deneyime sahibiz. Yıllardır bu alanda hizmetler icra ediyor ve her yere bu güzel çikolataları taşıyoruz. Sevgili, kadın, erkek, söz, evlilik, nişan ve nice yerlere çikolatalar tasarlayıp, sunumlarda bulunuyor. Uzun süredir kurumsal çikolata konusunda da hizmetler veriyor ve bu alanda herkesi memnun bırakmaya çalışıyoruz.

Tatlistan olarak kurumsal çikolatalarda, uygun bir fiyat politikası izliyoruz ve yüzlerce kurumsal firmayla çalışıyoruz. Birbirinden ünlü ve köklü olan çoğu firmayla çalışıyor ve onların çikolata üretimlerini yapıyoruz. Kurumsal çikolatalar için en doğru adres biziz ve memnun kalmanız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Kurumsal çikolatalar alarak hem çalışanlarınız hem de misafirlerinizi son derece memnun bırakabilirsiniz. Bu çikolatalar üzerinde hizmetlerinizden bahsedebilir ve kendinizi tanıtabilirsiniz. Reklam içinde kurumsal çikolataların önemi son derece büyüktür. Bu çikolatalar sayesinde firmanızı, hemen hemen herkese kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Kurumsal çikolatalar sayesinde firmanızı en tatlı biçimde insanlara tanıtabilirsiniz. Bu sayede daha çok kişinin firmanıza ulaşmasına vesile olursunuz. En kaliteli kurumsal çikolatalar için bizimle iletişim kurabilir ve bu çikolataların en kısa sürede elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Çikolata İle Önemli Günlerinizi Kutlayın

Kurumsal çikolatalar ile birlikte en önemli günlerinizi kutlayabilir ve bu günleri unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Firmanızın açılışını kurumsal çikolatalar ile yapabilir ve en tatlı açılışa sahip olabilirsiniz. Ayrıca yeni aldığının işlerin kutlamasını yaparken de kurumsal çikolataları tercih edebilirsiniz.

Çalışanların memnuniyetini sağlama açısından firmalarda hafif kutlamaların önemi büyüktür. Bu sebeple arada sırada hafif kutlamaların yapılması gerekiyor. Tüm çalışanların en iyi şekilde memnun kalması ve kutlamadan keyif alması adına kurumsal çikolatalar sunulabilir.

Firmaya yeni katılan çalışma arkadaşları içinde kurumsal çikolatalar hediye edilebilir ve onlara ufak çaplı hoş geldin kutlaması verilebilir. İşten ayrılan kişiler içinde veda niyetine kurumsal çikolata hediyesi edilebilir.

En önemli günlerin son derece renkli olması için kurumsal çikolataları tercih edebilirsiniz. Tüm kutlamaların oldukça güzel ve unutulmaz bir hale gelmesi için kurumsal çikolataları tercih edebilirsiniz.

Tatlistan olarak biz, en kaliteli kurumsal çikolatalara ev sahipliği yapıyoruz. Kurumsal Çikolata kategorimizden en şık kurumsal çikolatalara erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Firma olarak bu alanda çok hassas çalışmalarda bulunuyor ve kurumsal firma sahiplerini memnun bırakıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR