75,00 TL KDV Dahil
100,00 TL KDV Dahil
75,00 TL KDV Dahil
100,00 TL KDV Dahil

Madlen Çikolataları

Zarif, elegan ve bir klasik; madlen çikolataları… Sevdiklerinize hem özel günlerde gönderebileceğiniz, hem de sıradan bir günde lezzetli bir sürpriz yapabileceğiniz çikolata çeşitlerini sizler için bir arada sunuyoruz. Madlen klasiğini yaşatmak isteyenler, modernize edilerek çok daha şık bir görünüm kazanmış olan bu tasarımları tercih edebilir. Her biri el yapımı ve itinayla hazırlanarak istediğiniz adrese teslim ediliyor.

 

Madlen çikolata çeşitleri kişiye özel olarak da hazırlanabiliyor. Avukatlar günü ve anneler günü çikolatası çeşitleriyle yakınlarınızı mutlu ederken aynı zamanda şaşırtın! Ayrı ayrı paketlenerek şık bir kutu içerisinde hazırlanan tasarım çikolatalar lezzetle birlikte güzel bir mesaj da taşıyor. Üzerinde çeşitli mesajlar yazan ve kutlama mesajınızı en leziz şekilde ileten özel tasarımlar, sizin de kalbinizi fethedecek!

 

Annenizi Çok Mutlu Edecek Madlen Çikolatalar

 

Annenizin doğum gününde ya da anneler gününde gönderebileceğiniz, üzerinde sevgi sözcükleri yazan madlen çikolata çeşitlerini mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. “Canım annem”, “annelerin en güzeli” gibi ifadelerin yazılı olduğu ambalajlar, çikolataların aynı zamanda mutluluk veren mesajlar da taşımasını sağlıyor. Ayrıca sizlere sunduğumuz madlen çikolatalar isme özel olarak da dizayn edilebiliyor.

 

İsimli bebek çikolataları ve sevgiliye çikolata çeşitleri de bu koleksiyonda göz atabileceğiniz tasarımlardandır. Nazar boncuklu çikolata çeşitlerini de sizlerle buluşturuyoruz. Aslında yakınlarınızı mutlu etmeniz işte bu kadar kolay! Bir kutu çikolatadan çok daha fazlası olan madlen çikolata koleksiyonumuzda geniş bir seçenek yelpazesi beğeninize sunuldu. Dilediğinizi seçerek istediğiniz adrese teslimatın yapılmasını sağlayabilir ve mutluluğun mimarı olabilirsiniz.

 

Madlen Çikolata Çeşitlerinde Uygun Fiyat Avantajı

 

Bu sayfada incelediğiniz çikolataların tamamı % 100 Belçika çikolatası kullanılarak, tamamen el yapımı olarak hazırlanıyor. Lezzetine aşık olacağınız çikolatalarda hiçbir katkı maddesi yok. Bu nedenle gönül rahatlığı ile sevdiklerinize gönderebilir, bu lezzetten tüm yakınlarınızın faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Özel günlerde fark yaratan bir çikolata göndermek istediğinizde rotanız her daim Tatlistan olsun! Sitemizde en zengin seçenek yelpazesi arasından seçim yapmanın keyfini yaşayabilir ve en özel çikolata tasarımlarını gönderebilirsiniz. Üstelik yıl boyunca makul fiyat politikamızı koruyoruz, cazip fiyatları sakın kaçırmayın!