Diğer Çikolatalar

 

Sevdiklerinize herhangi bir nedenle çikolata göndermek istediğinizde, neden sıradan bir çikolatayı tercih ediyorsunuz? Mutlu etmekle kalmayıp aynı zamanda şaşırtan ve gülümseten çikolata çeşitleri, çok daha doğru tercih olmaz mı? Tamamı el yapımı olan ve lezzeti de en az görüntüsü kadar etkileyici çikolata tasarımlarını hemen incelemeye başlayın. Sitemizde her durumda ve herkese gönderebileceğiniz çok sayıda özel tasarım çikolata var.

 

Deniz balıkları şeklinde dizayn edilen kişiye özel çikolata çeşitleri, sevimli balık görüntüsü ile yakınlarınızı çok mutlu edecek. Tekne ve denizcilik temalı olarak hazırlanan çikolatalar da renkleri ve kusursuz görüntüsü ile büyük beğeni topluyor. beyaz çikolata tutkunlarını da unutmadık! Sadece beyaz sütlü çikolata ile hazırlanan ve taç formunda dizayn edilen bir kutu dolusu çikolatayla sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz.

 

Özel Tasarım Çikolata Çeşitleri Şaşırtıyor!

 

Tropikal meyve çeşitleri şeklinde hazırlanan çikolatalar tek bir kutuda sunuluyor ve ortaya iştahları kabartan bir görünüm çıkıyor. Canlı renkleriyle dikkat çeken cupcake çikolata çeşitleri de mutlaka göz atmanızı önerdiğimiz tasarımlar arasında yer alıyor. Cupcake çikolataya alternatif olarak sizlere külahlı dondurma formunda hazırlanan modelleri de sunuyoruz.

 

Şaşırtan bir seçim yapmak isterseniz, pizza dilimi ve gazoz şişesi şeklinde hazırlanan özel tasarım çikolata çeşitlerine de yönelebilirsiniz. Hamburger, kola ve patates görünümlü özel çikolata menüsüne ne dersiniz? Hamburger tutkunu olan yakınlarınıza rahatlıkla bu özel çikolata menüsünü gönderebilirsiniz. Aslında seçenekleriniz sadece bunlarla sınırlı değil.

 

En Lezzetli Çikolata Siparişi Tatlistan’dan Verilir!

 

Sizlere oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor ve incelediğiniz bu koleksiyona yeni tasarımlar eklemeye de devam ediyoruz. Özel tasarım çikolata siparişi vermek istediğinizde asla size sunulan sınırlı sayıda seçenekle yetinmeyin. Çok daha fazlası ve çok daha lezzetlisi Tatlistan’da! Seçenekler azalmadan seçim yapmaya ne dersiniz?

 

Bu arada sitemizde bulunan çikolata tasarımları el yapımıdır. Hiçbir katkı maddesi içermiyor ve % 100 Belçika çikolatası kullanılarak hazırlanıyor. Gönül rahatlığı ile sevdiklerinize gönderebilir ve siparişinize mesaj da ekleyebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine teslimat yapılıyor. Sizleri uzun süre bekletmiyor ve tüm siparişlerinizi kısa zamanda adrese ulaştırıyoruz.