Diğer Çikolatalar

 

Sevdiklerinize herhangi bir nedenle çikolata göndermek istediğinizde, neden sıradan bir çikolatayı tercih ediyorsunuz? Mutlu etmekle kalmayıp aynı zamanda şaşırtan ve gülümseten çikolata çeşitleri, çok daha doğru tercih olmaz mı? Tamamı el yapımı olan ve lezzeti de en az görüntüsü kadar etkileyici çikolata tasarımlarını hemen incelemeye başlayın. Sitemizde her durumda ve herkese gönderebileceğiniz çok sayıda özel tasarım çikolata var.

 

Deniz balıkları şeklinde dizayn edilen kişiye özel çikolata çeşitleri, sevimli balık görüntüsü ile yakınlarınızı çok mutlu edecek. Tekne ve denizcilik temalı olarak hazırlanan çikolatalar da renkleri ve kusursuz görüntüsü ile büyük beğeni topluyor. beyaz çikolata tutkunlarını da unutmadık! Sadece beyaz sütlü çikolata ile hazırlanan ve taç formunda dizayn edilen bir kutu dolusu çikolatayla sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz.

 

Özel Tasarım Çikolata Çeşitleri Şaşırtıyor!

 

Tropikal meyve çeşitleri şeklinde hazırlanan çikolatalar tek bir kutuda sunuluyor ve ortaya iştahları kabartan bir görünüm çıkıyor. Canlı renkleriyle dikkat çeken cupcake çikolata çeşitleri de mutlaka göz atmanızı önerdiğimiz tasarımlar arasında yer alıyor. Cupcake çikolataya alternatif olarak sizlere külahlı dondurma formunda hazırlanan modelleri de sunuyoruz.

 

Şaşırtan bir seçim yapmak isterseniz, pizza dilimi ve gazoz şişesi şeklinde hazırlanan özel tasarım çikolata çeşitlerine de yönelebilirsiniz. Hamburger, kola ve patates görünümlü özel çikolata menüsüne ne dersiniz? Hamburger tutkunu olan yakınlarınıza rahatlıkla bu özel çikolata menüsünü gönderebilirsiniz. Aslında seçenekleriniz sadece bunlarla sınırlı değil.

 

En Lezzetli Çikolata Siparişi Tatlistan’dan Verilir!

 

Sizlere oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor ve incelediğiniz bu koleksiyona yeni tasarımlar eklemeye de devam ediyoruz. Özel tasarım çikolata siparişi vermek istediğinizde asla size sunulan sınırlı sayıda seçenekle yetinmeyin. Çok daha fazlası ve çok daha lezzetlisi Tatlistan’da! Seçenekler azalmadan seçim yapmaya ne dersiniz?

 

Bu arada sitemizde bulunan çikolata tasarımları el yapımıdır. Hiçbir katkı maddesi içermiyor ve % 100 Belçika çikolatası kullanılarak hazırlanıyor. Gönül rahatlığı ile sevdiklerinize gönderebilir ve siparişinize mesaj da ekleyebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine teslimat yapılıyor. Sizleri uzun süre bekletmiyor ve tüm siparişlerinizi kısa zamanda adrese ulaştırıyoruz.

Şekilli Çikolata Nedir?

Çikolata, herkesin severek yediği şeylerin başında geliyor. Çikolata hem tadı hem de kokusuyla herkesin sevgisini kazanan şeylerin başında geliyor. Çikolata denilince hemen hemen herkesin aklına yüzde bıraktığı mutluluk ifadesi geliyor. Doğanın bizlere sunduğu eşsiz değerdeki kakao tanelerinin çikolataya yolculuğu pek çok kişiyi hayran bırakıyor. 

Çikolata yapımı ve satışı konusunda yılların bilgi ve deneyimine sahip bir firma olarak her zaman en kaliteli ürünlerin bir araya getirmeye büyük bir özen gösteriyoruz. En tatlı anlarınıza eşlik eden çikolata çeşitlerimizin ünü her geçen gün dilden dile damaktan damağa yayılmaya devam ediyor. Tüm çikolata severler için özel olarak ürettiğimiz çikolatalarımıza olan ilgi ve sevgi bizlere mutluluk veriyor.

Şekilli Çikolata İle Hayatınızı Tatlandırın

Tatlı tüketimi konusunda ilk sıralarda yer alan bir toplum olarak bu alanda hizmet vermenin sorumluluğunun bilincinde üretim yapıyoruz. Bir çikolatanın damakta bıraktığı tat ve yüzde bıraktığı mutluluğun her geçen gün artması için var gücümüzle yeni çeşitler ve içerikler üzerinde çalışıyoruz. Tüm dünya genelinde hemen hemen herkesin severek yediği çikolataya değer verip onu sizlere en güzel haliyle sunuyoruz. 

Çikolata çeşitlerimizin devamlı olarak artış göstermesiyle beraber kaliteyi de korumaya önem veriyoruz. Gözünüze hitap etmesi adına tüm çikolata çeşitlerinde birtakım farklı çalışmalarda bulunuyoruz. Özellikle çocukların bayılarak tükettiği şekilli çikolatalarımızda tüm şekilleri özel olarak seçip çikolata ile buluşturuyoruz. Hem göze hem de damağa hitap eden çikolatalarımız sayesinde gerçek çikolata lezzetine ulaşan kişi sayısı her geçen gün artış gösteriyor. 

Hayatın sıkıcı ve monoton tarafını şekilli çikolatalarımızdan bir parça tadarak unutmanız çok kolay oluyor. Tüm ürünlerimize gösterdiğimiz özen ve hassasiyet şekilli olarak oluşturulan çikolatalarımız içinde geçerli oluyor. Sunum açısında büyük bir kolaylık ve estetik algı yakalamak isteyen pek çok kişinin ilk ve tek tercihi şekilli çikolata kategorimizdeki ürünler oluyor. 

Birbirinden farklı şekillerdeki çikolatalarımıza göz atmak isterseniz sitemizi ziyaret ederek şekilli çikolatalar ve daha diğer ürünlerimizle ilgili tüm bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Şekilli çikolatalarımız sayesinde sunumlarınız daha estetik ve lezzetli bir hal alıyor. Birbirinden farklı şekillerde özel olarak hazırlanan çikolatalarımızı dilediğiniz şekilde servis ederek en güzel görüntü de sunumlar yapabiliyorsunuz. 

Şekilli çikolatalarımızı hazırlarken hem göze hem de damağa eşit derecede hitap etmesini amaçladığımızı belirtmek istiyoruz. Bu çikolatalarımız sayesinde pek çok kişi farklı bir çikolatayı tatmayı ya da sevdiklerine sunmayı bile düşünmüyor.

Şekilli Çikolata İçin Doğru Adres: Tatlistan.com

Çikolata denilince ilk akla gelen firma olarak her geçen gün binlerce yeni kişiye lezzetli çikolatalarımızı ulaştırıyoruz. Çikolata üretimine başladığımız zamanlardan bu yana her zaman en kaliteli ürünleri bir araya getirmeyi hedefledik. Bu üretim anlayışımızın aynı olması bizi bu gün çikolata denilince ilk akla gelen firma yapmayı başarıyor. Çikolata tüketiminde her geçen gün tüm dünya genelinde büyük bir artış olduğunun bilincindeyiz. 

Ancak hem sağlıklı hem de lezzetli çikolataya ulaşmak ve tüketmek ne yazık ki pek çok kişi için mümkün olmuyor. Bu konudaki deneyimimizi hassasiyetimizle birleştirerek çikolatanın sağlıklı ve lezzetli yanını bir araya getiriyoruz. En kaliteli yağlarla benzersiz koku ve lezzetteki kakao taneciklerini buluşturmayı başarıyoruz. 

Aslında çikolatalarımızın lezzetinin ve görselinin etkileyici olmasında da bu kalite anlayışımız etkili oluyor. Şekilli çikolatalarımızın şeklini merak ediyorsanız sitemize göz atabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan şekilli çikolatalarımızın tasarımını oluşturan şekiller şunlardır:

 • Astronotlu uzay mekiği çikolatası
 • Hamburger kola patates çikolatası
 • Güler yüzlü emoji çikolatası
 • Pizza menüsü çikolatası
 • Çay fincanı ve cupcake çikolatası
 • Karışın renkli dondurma çikolatası
 • Renkli cupcake çikolatası
 • Tropik meyve çikolatası
 • Deniz balıkları çikolatası
 • Yunus balıkları çikolatası
 • 12'li beyaz taç çikolatası
 • Tekne balık ve denizcilik çikolatası

Tüm bu şekilli çikolata çeşitlerimizi sitemizden inceleyerek bilgi alabilirsiniz. Çikolatalarımızın içeriği ve fiyat bilgisi ile alakalı tüm bilgilere sitemizden kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Şekilli çikolata alanında özel ve eşsiz tasarımlara imza atan bir firma olarak tüm ürünlerimizde kaliteyi esas olarak belirliyoruz. Sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmek isterseniz eşsiz tat ve dokuya sahip olan çikolatalarımızı hediye edebilirsiniz. Tüm çikolata çeşitlerimizi hediye olarak sunmanız mümkündür.

Şekilli Çikolata İle Önemli Günlerinizi Kutlayın

Çikolata denilince akla gelen mutluğu ve eşsiz lezzetteki çikolatalarımızı sevdiklerinizi paylaşmak isterseniz onlara özel günlerde hediye edebilirsiniz. Büyük bir titizlikle hazırlanan tüm çikolata çeşitlerimiz gibi şekilli çikolatalarımızda özel günlerde hediye olarak verilebiliyor. Sevdiklerine özel günlerde mutluluk ve lezzet hediye etmek isteyen pek çok kişi eşsiz koku ve görünüme sahip olan şekilli çikolatalarımızı tercih ediyor. 

Genelde hediye olarak çikolata verilmesi pek akla gelen bir seçenek olmasa da pek çok kişi üretimimiz olan şekilli çikolataları tattıktan sonra bu fikrini değiştiriyor. Özel günleri daha anlamlı kılmak isteyen pek çok çikolata severin tercihi şekilli çikolata modellerimizden biri ya da birkaçı oluyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR