KİŞİYE ÖZEL ÇİKOLATALAR

Bu kategorideki hediyeler tamamen kişiye ve isme özel olarak sizin doğrultunuzda hazırlanmaktadır. Buradaki örnek siparişlerimizden seçebilir, fikir edinebilir veya yeni bir tasarım isteğinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, anasayfada yer alan çikolata başlığında da kategorilere ayrılmış şekilde ve kişiye özelleştirilebilen çikolata modellerini görebilir ve sepete ekleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz :)

Sipariş süreci ödemeniz bize ulaştıktan sonra başlar ve kişiye özel kutu kılıfı veya çanta tasarım çalışması yapıldıktan sonra onayınıza sunulur. Siparişinizin son halinin fotoğraf çekimi yapılıp yine sizinle paylaşılacaktır. Normal zamanlarda 2 - 4 gün önceden Sevgililer Günü, Yılbaşı, Anneler Günü, Babalar Günü, Tıp Bayramı, Öğretmenler Günü, Avukatlar Günü, Kadınlar Günü Hediyesi gibi özel gün çikolatalarında ise yoğunluğumuzdan ötürü en az 1 hafta öncesinden sipariş vermeniz gerekmektedir.

El yapımı olan ve katkı maddesi kullanılmadan üretilen çikolatalarımızda dünyaca ünlü Belçika markası Callebaut’un 1.sınıf kalitedeki kuvertürünü kullanmaktayız.

Erime ve kırılmalara karşı tüm önlemler alınarak paketleme yapılır. Hediye notunuz var ise paketinize eklenir ve kargo ile tüm Türkiye'ye gönderim yapılır.

 

FİYATLANDIRMA

İstediğiniz çikolata modellerini bize ilettiğinizde, hangi ebattaki kutumuza uygun olduğu belirlenir sonrasında renk, boyama detaylarına ve gramajına bakılarak tarafımızca fiyat hesaplaması yapılır.

Orta boy kutu ebadı 22x22 cm, büyük boy kutu ebadı ise 34x26 cm'dir.

Seçtiğiniz çikolatalara ek olarak kişiye özel tasarımlı, isimli ya da fotoğraflı kutulu isterseniz fiyata artı olarak 20 TL'dir.

 

ÖRNEK FİYAT ŞABLONU

İstenilen Çikolatalar: 2 adet büyük harf, 2 adet pasta, 1 adet dünya, 2 adet araba, 2 adet ev, 2 adet rakam

11 adet çikolatanın gramı 400 gr. gelmektedir ve büyük boy kutumuza sığmaktadır. Bu haliyle fiyatı 180 TL dir.

Kişiye özel isimli veya fotoğraflı kutu: +20 TL

Toplam Tutar: 200 TL dir. 

 

NEREDEN SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

INSTAGRAM: Instagram sayfamızdan @tatlistan DM'den ulaşabilirsiniz.

WHATSAPP: 0530 500 68 89 numaralı telefondan yazabilirsiniz.

MAIL: [email protected] adresine mail atabilirsiniz.