Tükendi
165,00 TL KDV Dahil
170,00 TL KDV Dahil

Makas ve Aksesuarlar

Gondol ve tepsi siparişlerinizi verirken aynı zamanda söz/nişan merasimlerinde gerekli olan diğer aksesuarları da firmamızdan sipariş edebilirsiniz. Bu şekilde özel gününüzde ihtiyaç duyacağınız tüm ürünlere tek bir çatı altında ulaşma fırsatınız olacaktır! Satın alım adımında her müşterimizin kendi isteklerine ve tarzına uygun bir seçim yapması için özel çaba sarf edilmektedir. Ürünlerimize dair sorun yaşanmaması için kalite denetimlerinden geçirilmeden asla satışa sunulmaz! Buna ek olarak daha öncesinde aksesuar satın alımı yapan müşterilerimizin de sistemden ve kalitemizden ne derece memnun kaldığını yorumlardan görebilirsiniz.

Makas ve Aksesuarlar 

Sunulan aksesuarların her biri yüksek kalitededir. En çok talep gören ürünlerin başında kesinlikle makas gelir. Makas sayesinde harika bir tasarımın tadını çıkarabilirsiniz. Bu noktada söz ve nişanda yüzüklerin kesilmesi için kullanacağınız makasta dahi şıklıktan taviz vermeyeceksiniz! Gümüş ve altın renklerde farklı modellerde sunulan bu makasların genel nişan konseptiniz ile uyumlu olmasına da dikkat etmelisiniz. Özellikle makaslarda yer alan renkler ile gondolunuzda yer alan renk detaylarının uyum içerisinde olmasına ayrıca dikkat etmelisiniz. Bu tür detaylara dikkat ederek göz alıcı bir tasarım ortaya koyabilirsiniz. 

Makas ve Aksesuarlar Çeşitleri 

Ürün çeşitliliği konusunda tam puan alan bir hizmet politikamız bulunuyor. Ürünlerimizin her biri farklı renk, desen ve model üzerine kuruludur. Sizin hayal ettiğinizi nişan/söz konseptini yerine getirmek için burada bulunuyoruz. Eyfel şeklindeki makaslardan peri masallarını andıran makas konseptlerine kadar erişebilirsiniz. Sizin bu özel gününüzde aklınıza gelen her detayı gerçeğe dönüştürmek adına harika bir sistem oluşturmuş durumdayız. Ürün gamımıza bir göz atarak bu çeşitliliğin tadını çıkarabilirsiniz. Ülkemizin bütün illerine ürün gönderimi yapabiliyoruz. Bu konuda bir sınırlamamız yoktur. Kalite artık bir tık kadar uzağınızda! 

Makas ve Aksesuarlar Fiyatları 

Uygun fiyat aralığı ve ödeme kolaylıkları ile her bütçeden müşterimizi memnun bırakıyoruz. Fiyat performans dengesi bakımından da harikalar yaratma imkanını elde edebilirsiniz. Makas ve aksesuarlar sizin özel törenlerinizin en hoş detaylarından biri olacaktır. Bu hoş detayları hem harika bir tasarım hem de uygun fiyat ile taçlandırabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR