895,00 TL KDV Dahil
925,00 TL KDV Dahil
895,00 TL KDV Dahil
925,00 TL KDV Dahil
895,00 TL KDV Dahil
925,00 TL KDV Dahil

Kişiye Özel Yılbaşı Çikolataları Yeni Yıl Hediyeleri

Yeni bir yıla merhaba derken, yakın çevrenizdeki insanlar ile bunu lezzetli bir çikolata paketiyle kutlayabilirsiniz. Annenize, babanıza, eşinize, sevgilinize ya da herhangi bir yakın dostunuza, onlara özel olarak tasarlanmış paketler ile sürpriz yapmak mutlu eder. Yılbaşında tamamen yılbaşındaki detaylar düşünülerek dizayn edilmiş çikolata paketleri aynı zamanda oldukça lezzetli bir şekilde oluşturulmaktadır. Çikolata ile mutluluğa giden yolu keşfederken, harika bir yılbaşı da geçirilir.

Kişiye Özel Yılbaşı Çikolataları Yeni Yıl Hediyeleri

İnce düşünülmüş ve oldukça samimi bir hediye ile yılbaşı paketi hazırlanmaktadır. Tamamen özel bir seçim yaparak, mutluluğu kat ve kat artırmak mümkün! Değerli hissettirilebilmek için kişiye özel olarak oluşturulmuş yılbaşı setleri tasarlanmaktadır. Burada bulunan çikolata paketleri, birbirinden farklı seçenekler ile oluşturduk. Klasikleşmiş tarzlardan uzak, oldukça farklı ve kaliteli tasarımlar ile hazırlanan çikolata paketleri tercih edilebilir.

Kişiye Özel Yılbaşı Çikolataları Yeni Yıl Hediyeleri Çeşitleri

Yeni yılı karşılarken, yeni yıla özgü detaylar düşünülerek oluşturulmuş bir çikolata paketine kimse hayır diyemez! Sitemizde kişiye özel olarak yapılan yılbaşı hediye seti paketleri bulunmaktadır. Paketlerde kişinin ismi yazılı ve yılbaşındaki detaylar ile oluşturulmuş bir set bulunur. Yakın çevrenizdeki kişilerin özel hissetmeleri için isimleriyle birlikte tasarlanmış bu paketler, mutlu bir yılbaşı hediyesi olabilir. Basit hediye tercihlerinden uzaklaşarak, tamamen özel ve kaliteli bir tercih yapılabilir. Çam ağacı, kardan adam gibi objelerle birlikte, isme özel olarak tamamen çikolatadan yapılmış paketler bulunmaktadır. Aynı zamanda birbirinden farklı çikolata tercihleri ile hem yılbaşı hem de kişi için dikkat çekici olur. Ayrıca yılbaşı kolonyası ürünümüzü de inceleyebilirsiniz.

Kişiye Özel Yılbaşı Çikolataları Yeni Yıl Hediyeleri Fiyatları

Görünüm açısından şıklığa önem verilirken aynı zamanda %100 kalite bir çikolata kullanılarak oluşturulmuş paketler bulunur. Paketlerin tamamı, kişinin özel spesiyaline göre oluşturulur. Burada kullanılan çikolata lezzetinin tadı, bir süre damaklarda kalabilir. Kişiye özel yılbaşı çikolataları, yeni yılın en lezzetli hediyeleri olurken, şaşırtan fiyatları ile de bulunur. Tercihinize ve zevkinize göre seçim yaptıktan sonra bütçenize uygun, birbirinden farklı hediyeler sipariş edebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR