Bebek Çikolataları


Bebek çikolataları, aileye yeni bir üyenin katılımını kutlamanın ve bu mutluluğu paylaşmanın en güzel yolu. Hastane ziyaretlerinde ve sonrasında, günün yorgunluğu içinde ikram edilecek en pratik şey bebek çikolataları. Ayrıca ortamın dekorasyonuna büyük katkı sağlarken, özel gününüzü herkes için tatlı bir anıya dönüştürüyor.


Bebek Çikolatası Nasıl Seçilmeli?


Hayatınızın belki de en önemli günü, anne olduğunuz gündür. Dokuz aylık bir serüvenin sonuna gelirken bunu herkesle kutlamak ve paylaşmak çok doğal. Anne adaylarının en önem verdiği detaylardan biri olan ikramlıkların yıldızı çikolatalardır. Bu yüzden tasarımı, istenilen konsepte uygunluğu ve çikolatanın kalitesi çok dikkatli bir seçim yapmayı gerektirir. Bebek çikolatası seçerken güvenilir firmaları tercih etmek hem lezzet hem de tasarım bakımından kaliteyi güvence altına almanızı sağlar. Katkı maddesi olmadan el yapımı hazırlanan çikolatalarımızda Belçika menşeili Callebaut marka çikolataları kullanıyoruz. Web sayfamızdan vereceğiniz siparişlerde bu kaliteyi yakalarken, hayatınızın en yoğun döneminde zamandan da tasarruf edebileceksiniz.


Bebek Çikolatası Çeşitleri


Bebek çikolatası çeşitleri hayal gücünüzü tetiklerken, hazır tasarımlar içinden yeni konsept fikirleri de edinebilirsiniz. En kaliteli çikolatalar, isimli ve tarihli satışa sunulurken minik detaylarla zenginleştirilir. Örneğin minik bebeğinizin isminin baş harfi olan harf pleksili çikolatalar ile farklı ve şık bir detay yakalamış olursunuz. Pembe veya mavi, renk ne olursa olsun, minik bir çerçeve veya bebek arabası baskılı renk renk kaplanmış çikolatalar günün yıldızı olmaya aday. Çeşitleri seçerken konseptinize uygun çeşidi muhakkak bulacaksınız.


Bebek Hediyesi Almak


Sadece anneler için değil, anne olmuş birini ziyaret ettiğinizde de bebek çikolatası en şık hediyelerin başında gelir. Hediye arama derdinize tatlı bir son verecek olan bebek çikolatalarımız, kutulu şık tasarımı ile herkesin kalbini çalacak. Baby shower gibi organizasyonlarda da tercih edebileceğiniz kutulu çikolata çeşitlerimiz, cinsiyetini bilmediğiniz bebeklere de alternatif olacak.


Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ve İstanbul içi aynı gün teslimat ile isme özel bebek hediyeleri, doğum hediyeleri, kişiye özel el yapımı bebek çikolataları Tatlistan'da. Yenidoğan hediyesi, isme özel sargılı madlen bebek çikolatası ya da hastaneye gelenlere dağıtmak için bebeğin ismiyle hazırlanan çikolatalar burada.