99,00 TL KDV Dahil
119,00 TL KDV Dahil
129,00 TL KDV Dahil
139,00 TL KDV Dahil
159,00 TL KDV Dahil
179,00 TL KDV Dahil
119,00 TL KDV Dahil
139,00 TL KDV Dahil

Yeni İş & Meslek Çikolataları

 

Yeni başlangıçlar her daim heyecan vericidir. Sevdiklerinizin meslek hayatına atıldığı ilk günde ya da yeni bir işe başladığı bu heyecanlı gününde onları mutlu etmenin kolay bir yolu var; çikolata! Tüm dünyada mutluluğun evrensel bir dili olan çikolata siparişi vererek yeni iş günlerinde heyecanlarının bir anda mutluluğa dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

 

Sizler için yeni iş ve meslek çikolatası çeşitlerinden oluşan özel bir koleksiyon hazırladık. Yakınlarınızı sadece mutlu etmekle kalmayıp, şaşırtmak da istiyorsanız işte size fırsat! İsme özel avukat çikolatası, adalet terazisi ve tokmak şeklindeki çikolatayı tek bir kutuda buluşturuyor. İlaç, ateş ölçer, yara bandı gibi şekillerde hazırlanan doktor çikolatası çeşitleri de kendi içerisinde zengin bir seçenek yelpazesi sunuyor.

 

Mesleklere Özel Çikolata Tasarımlarıyla Şaşırtın!

 

Silah, telsiz, kelepçe gibi şekillerde hazırlanan polis çikolatası, müzik aletleri çikolatası gibi farklı seçenekler de göz atmanız için sizi bekliyor. Yakınlarınızın meslek hayatına yeni başladığı günlerde çikolata göndermeniz için bu tasarımların her biri harika bir seçeneğe dönüşüyor. Mikrofonlu çikolatalar, kamera ve klaketli çikolatalar, modacı ve terzi çikolatası gibi pek çok farklı seçeneğe hemen göz atmaya başlayın.

 

Sitemizde istisnasız tüm meslekler için tercih edilebilecek çok sayıda farklı el yapımı çikolata tasarımları bulunuyor. Sevdiklerinize başarı dileklerinizi içeren bir mesajla birlikte dilediğiniz adrese teslimatı yapılabilir. Hatta dilerseniz kutusunun üzerinde isim yazılı olan çikolata tasarımlarına da yönelebilirsiniz. Öğrenciler için de kitap şeklinde hazırlanan çikolata tasarımlarına mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Meslek Çikolatası Çeşitlerinde Geniş Seçenek Yelpazesi

 

Yeni iş ve meslek çikolataları için tüm Türkiye’den sipariş kabul ediyoruz. Çikolata siparişi vermek için size sunulan az sayıda model ile yetinmeyin. Tatlistan’da tüm yıl boyunca çok daha fazla sayıda seçeneğe göz atma şansınız var. Aynı zamanda en uygun fiyatları size sunuyor ve bütçe dostu bir alışveriş yapmanızı sağlıyoruz.

 

% 100 Belçika çikolatası kullanılarak hazırlanan bu tasarımlarda katkı maddesi bulunmuyor. Gönül rahatlığı ile tüketebilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Seçenekler azalmadan meslek çikolatası çeşitlerine göz atmayı başlayın. Siparişinizi bekliyoruz!