Puro Çikolatalar

 

Lezzeti dillere destan olan puro çikolata çeşitleriyle sevdiklerinizi hem şaşırtmaya hem de mutlu etmeye ne dersiniz? Puro formunda dizayn edilmiş olan bu çikolata çeşitleri, özel isim baş harf tasarımlı olarak hazırlanıyor. Kişiye özel bir hediye seçimi yapmak istediğinizde de rahatlıkla puro çikolata çeşitlerine yönelebilirsiniz. 14’lü ve 21’li seçenekleri eşliğinde beğeniye sunduğumuz puro çikolata siparişi için minimum bütçe ayırmanız yeterli olacak.

 İçi çıkıt gofretli ve dışı sütlü çikolata kaplı olan puro çikolatalar şık kutusu ile de beğeni topluyor. Gerçek bir purodan ayırt etmekte zorlanacağınız çikolata tasarımlarını sizlere farklı tasarım seçenekleri halinde sunuyoruz. Dilerseniz kutu üzerinde isim yazılı olan tasarımlara yönelebilir ya da sadece baş harf bulunan çikolata çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

 

Şaşırtan Bir Hediye Arayanlar İçin Puro Çikolata Çeşitleri

 

Yeni işe başlayan yakınlarınıza, terfi alan sevdiklerinize, doğum günü olan puro tutkunu arkadaşlarınıza kısacası her durumda gönderimini yapabileceğiniz puro çikolata çeşitleri % 100 Belçika çikolatası kullanılarak hazırlanıyor. Çikolatalar sadece duruşlarıyla bile iştahları kabartırken ilk ısırıkta muazzam lezzetiyle kendine hayran bırakıyor. İş yerini ziyaret edeceğiniz sevdiklerinize eliniz boş gitmek istemiyorsanız hemen sipariş verin.

 

Bu benzersiz çikolata tasarımlarını istediğiniz herhangi bir adrese ulaştırabiliyoruz. Dilerseniz bir mesaj ekleyerek de sipariş verebilir ve çok uzaklarda olan sevdiklerinize leziz bir sürpriz yapabilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir kentine teslimat için sipariş verebilirsiniz. Doğum günü, anneler günü, babalar günü çikolatası, sevgililer günü hediyesi olarak da rahatlıkla tercih edebileceğiniz puro çikolatalar herhangi bir katkı maddesi içermiyor. Güvenle tüketilebilir!

 

İsme Özel Rulo Çikolata Çeşitleri Lezzetiyle Hayran Bırakıyor!

 

Bu benzersiz lezzetle kendinizi şımartmayı da unutmayın! Kendiniz için de sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve rulo çikolata çeşitlerinin çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda patronunuza, yöneticinize, müdürünüze sunmak için de harika bir hediye seçeneği olduğunu belirtelim. 12 cm x 12 cm ebatlarında kutu içerisinde gönderimi yapılan puro çikolatalar tamamen el yapımıdır. Tasarım seçenekleriniz azalmadan siz de tercihinizi yapın ve hemen siparişinizi verin!