Kişiye Özel Mum Kolonya Çikolata ve Çiçekli Kalp Kutu Hediye Seti (KLP-001)

Fiyat : ₺180,00(KDV Dahil)

ÜRÜN DETAYLARI
 
30×30x12 cm. kalp kutuda, kişiye özel isim baş harf tasarımlı cam şişe içerisinde (200 ml.) hanımeli kolonyası, isme özel baş harfli mum ve 150 gr spesiyal çikolata (Hindistan cevizli trüf, frambuazlı trüf, badem pralin, fındık pralin, Türk kahveli, gofret trüf ) 18 adet ithal yapay gül ile hazırlanmış kişiye özel hediye seti.

 


TESLİMAT

 

- Tüm Türkiye'ye ücretsiz olarak kargo ile gönderim sağlamaktayız. Bu ürün için saat 15:00'a kadar gelen siparişleri aynı gün kargoya vermekteyiz.

 

- Cumartesi günleri 13:30'a kadar gelen siparişler aynı gün, Pazar günü gelen siparişler ise Pazartesi günü kargoya verilmekte olup bulunduğunuz şehre göre kargodaki yol süresi değişiklik göstermektedir.


- Teslimatlar için belirli bir saat seçilememekte olup gün içerisinde (09:00-18:00 saatleri arasında) teslimat yapılmaktadır.

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER


- Ürünler ile birlikte fatura gönderimi yapılmamaktadır. Fatura bilgisi -isteğiniz doğrultusunda- mailinize gönderilmektedir. (Teslimat ve fatura adresi aynı olsa dahi yazdığınız adreslere fatura gitmemektedir)

 

- Hediye notunuzun altına isminizi yazmazsanız, isimsiz olarak gönderilmektedir. Not kartınız 8x5cm. ebadındaki kağıda basılıp, kapalı zarfa konularak hazırlanmaktadır.


- Alıcı kişiye hiçbir şekilde SMS gitmemektedir. Lütfen teslimat bilgileri kısmında alıcı kişinin telefon numarısını giriniz.

 

- E-Mail kısmında kendi mail adresinizi giriniz. "Kargoya verildi ve kargo takip kodu" gibi bilgiler, yazdığınız maile sistemden otomatik olarak gönderilmektedir.

:
  • Ücretsiz Kargo
  • Katkısız El Yapımı
  • Günlük Taze Üretim
  • Güvenli Ödeme
  • %100 Belçika Çikolatası
  • İstanbul İçi Motokurye