Kişiye Özel Kravatlı İş Adamı Spesiyal Çikolata (SB-SPY-02)

0,00
Fiyat : 130,00 TL(KDV Dahil)

 

 

 

ÜRÜN DETAYLARI

 

Kişiye Özel kutu kılıf tasarımlı 22×22 cm. kutu içerisinde toplam 500 gr. ağırlığında olmak üzere; 25 adet el yapımı spesiyal çikolata bulunmaktadır.

 

Çikolata içerikleri; Badem pralinli, fındık pralinli, portakal pralinli, frambuaz dolgulu trüf, Hindistan cevizli trüf ve gofretli trüf.

 

 

TESLİMAT

 

- İstanbul dışı şehirlere kargo ile gönderim yapmaktayız ancak kargo firmaları hafta sonu çalışmadığı için Babalar Gününde (Cumartesi - Pazar günü) teslimat    sağlanamamaktadır.

- Teslimatlar hafta içi gerçekleşmekte olup gün içerisinde 09:00-18:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

 

- Saat 13:00' a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında verilen siparişler devam eden ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

 

- Siparişler ödemeniz ulaştıktan sonra hazırlanmaktadır.

 

- Ürünlerimiz, vermiş olduğunuz sipariş ve hediye notunuz gözükmeyecek şekilde kargolanmakta olup, yaz ayları için erimelere karşı özel buzlu paketlerde gönderilmektedir. 

  

ÖNEMLİ BİLGİLER

 

- Ürünler ile birlikte fatura gönderimi yapılmamaktadır. Fatura bilgisi mailinize gönderilmektedir. (Teslimat ve fatura adresi aynı olsa dahi yazdığınız adreslere fatura gitmemektedir)

 

- Hediye notunuzun altına isminizi yazmazsanız, isimsiz olarak gönderilmektedir. Not kartınız 8x5 cm. ebadındaki kağıda basılıp, kapalı zarfa konularak hazırlanmaktadır.

- Alıcı kişiye hiçbir şekilde SMS gitmemektedir. Teslimat bilgileri kısmında alıcı kişinin telefon numarasını giriniz.

 

- E-Mail kısmında kendi mail adresinizi giriniz. "Kargoya verildi ve kargo takip kodu" gibi bilgiler, yazdığınız maile sistemden otomatik olarak gönderilmektedir.

:
  • Tüm Türkiye'ye Kargo
  • Katkısız El Yapımı
  • Günlük Taze Üretim
  • Güvenli Ödeme
  • %100 Belçika Çikolatası
  • %100 Mutluluk