Kişiye Özel Fotoğraf Sargılı Madlen Çikolata 32'li (MAD-04)

0,00
Fiyat : 95,00 TL(KDV Dahil)

ÜRÜN DETAYI 

   

22×22 cm. kutu içerisinde 32 adet fotoğraf baskılı, Melodi marka sütlü çikolata bulunmaktadır.(16 adet farklı fotoğraf yükleyebilirsiniz)

 

TESLİMAT

 

 

- İstanbul dışı şehirlere kargo ile gönderim yapmaktayız ancak kargo firmaları hafta sonu çalışmadığı için Babalar Gününde (Cumartesi - Pazar günü) teslimat sağlanamamaktadır.

 

- Teslimatlar hafta içi gerçekleşmekte olup gün içerisinde 09:00-18:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

 

- Saat 12:00' a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında verilen siparişler devam eden ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

 

- Siparişler ödemeniz ulaştıktan sonra hazırlanmaktadır.

 

- Ürünlerimiz, vermiş olduğunuz sipariş ve hediye notunuz gözükmeyecek şekilde kargolanmakta olup, yaz ayları için erimelere karşı özel buzlu paketlerde gönderilmektedir. 

ÖNEMLİ BİLGİLER

- Ürünler ile birlikte fatura gönderimi yapılmamaktadır. Fatura bilgisi mailinize gönderilmektedir. (Teslimat ve fatura adresi aynı olsa dahi yazdığınız adreslere fatura gitmemektedir)

 

- Hediye notunuzun altına isminizi yazmazsanız, isimsiz olarak gönderilmektedir. Not kartınız 8x5 cm. ebadındaki kağıda basılıp, kapalı zarfa konularak hazırlanmaktadır.

- Alıcı kişiye hiçbir şekilde SMS gitmemektedir. Teslimat bilgileri kısmında alıcı kişinin telefon numarasını giriniz.

 

- E-Mail kısmında kendi mail adresinizi giriniz. "Kargoya verildi ve kargo takip kodu" gibi bilgiler, yazdığınız maile sistemden otomatik olarak gönderilmektedir.

:
  • Tüm Türkiye'ye Kargo
  • Katkısız El Yapımı
  • Günlük Taze Üretim
  • Güvenli Ödeme
  • %100 Belçika Çikolatası
  • %100 Mutluluk