Tatlistan: Mutluluk Ülkesi.

Her tat ilmek ilmek işlenerek hizmete sunulur burada. El emeği göz nurudur üretilen her bir ürün… Her defasında ilk defa yapıyormuşçasına bir heyecanla ama senelerin getirdiği birikimi yanına katarak hazırlanır. Burada tasarım ile tat birleşir lezzetlenerek şekillenir.

2010 yılında başladığımız bu serüvene Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek kutusu ve taşıma çantasıyla birlikte kişiye özel olan el yapımı şekilli çikolatalar üreterek başladık. Doktor, polis, mühendis, yeni iş tebrik çikolataları, sevgililer günü, doğum günü, bebek, yılbaşı, anneler ve babalar günü çikolataları olarak özel günlerde de hediye edebileceğiniz ürünler ürettik.

Bunun yanında Tatlistan Wedding olarak da isimli ve tarihli söz, nişan, kız isteme çikolatalarımızla en özel günlerinizi de lezzetlendirerek mutluluğa attığınız adımlarda yine yanınızda olmayı hedefledik.

Ürün gamımızı, spesiyal çikolatalar, hediyelik mumlar, kolonyalar, lokumlar ve makaronlar olmak üzere geliştirip bu ürünlerde de yine kişiye özel formatımız ile gerek bireysel gerekse kurumsal siparişlerde üretime devam etmekteyiz.

Ayrıca ürünlerimize Beymen.com, Trendyol.com, Çiçeksepeti.com siteleri üzerinden de ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz.

 

Burası hayallerin başladığı yer değil, şekil aldığı yer.
Burası bir Mutluluk Ülkesi. Burası Tatlistan.
Tatlı Yaşayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR