Hangi Marka Çikolata Kullanıyorsunuz?

Çikolatalarımız dünyaca ünlü Belçika menşeili Callebaut marka; sütlü, bitter, beyaz ve renkli olarak üretilmektedir. Ürünlerimizde katkı maddesi, domuz yağı ve alkol bulunmamaktadır.

Siparişlerim Ne Kadar Sürede Hazır Olur?

Ürünler üzerinde size özel kişiselleştirme çalışmaları ve çikolataların da el yapımı hazırlanması nedeniyle ortalama 2 ile 4 gün arasında hazırlanmakta olup bu sürenin sonunda kargoya verilebilmektedir. Siparişlerinizi, ürünlerin hazırlanma ve kargo süresini de düşünerek hediye teslim tarihinizden 5 gün önce vermenizi öneririz. Standart ürünlerde ise 2 iş gününde teslimat yapılmakta olup yoğunluğa bağlı olarak siparişinizle aynı gün içinde kargoya da verilmektedir. Sevgililer günü, yılbaşı, anneler günü, babalar günü, kadınlar günü, bayramlar gibi özel günler öncesinde yoğunluğu göz önünde bulundurarak özel günlerden en az 2 hafta öncesinden siparişinizi tamamlamanızı öneririz. Toplu siparişler için bu süre değişmektedir, lütfen bilgi alınız.

Ödemeyi Nasıl Yapacağım?

Ödemeyi siparişiniz onaylandıktan sonra vereceğimiz hesap numarası ya da kredi kartınızla yapabilirsiniz.

İsteğe Özel Tasarım ve Paketleme Yapıyor musunuz?

Kişiye özel kategorisinden beğendiğiniz ya da hayal ettiğiniz herhangi bir çikolata modeli ve paketlemesi (kutu kılıf ve poşet tasarımı) istediğiniz şekilde hazırlanabilir. Bu tamamen kişiye özel bir üretim olacağından dolayı bizimle telefon ya da mail ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimi Nasıl Teslim Alabilirim? Kargo Ücreti Kime Aittir?

Ürünlerinizi MNG Kargo firması ile göndermekteyiz. Bulunduğunuz bölgede MNG kargo yok ise lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Tüm ürünlerde kargo bedavadır.