Kişiye Özel Yılın En İyi Annesi Spesiyal Çikolata (KÖ-SPY-06)

Fiyat : 120,00 TL(KDV Dahil)

ÜRÜN DETAYLARI

 

Kişiye özel, yılın en iyi annesi Oscar ödül tasarımlı 22×22 cm. kutu içerisinde toplam 500 gr. ağırlığında olmak üzere; 25 adet el yapımı spesiyal çikolata bulunmaktadır.

 

Çikolata içerikleri; Badem pralinli, fındık pralinli, portakal pralinli, frambuaz dolgulu trüf, Hindistan cevizli trüf ve gofretli trüf.

 

TESLİMAT


- ANNELER GÜNÜ'NE ÖZEL, 12 MAYIS PAZAR GÜNÜ İSTANBUL İÇİ MOTOKURYE İLE TESLİMAT SAĞLANACAKTIR.


- Bu ürün kişiye özel tasarım olduğundan dolayı hazırlık ve matbaa baskı süreci bulunmaktadır. Bu nedenle Anneler Günü teslimatı için, Cuma günü 14:00'a kadar siparişinizi tamamlamanız gerekmektedir.

 

- İstanbul dışı şehirlere kargo ile gönderim yapmaktayız ancak kargo firmaları haftasonu çalışmadığı için Anneler Günü'nde (Pazar günü) teslimat sağlanamamaktadır.


- Teslimatlar için belirli bir saat seçilememekte olup gün içerisinde 09:00-18:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER


- Ürünler ile birlikte fatura gönderimi yapılmamaktadır. Fatura bilgisi mailinize gönderilmektedir. (Teslimat ve fatura adresi aynı olsa dahi yazdığınız adreslere fatura gitmemektedir)

 

- Hediye notunuzun altına isminizi yazmazsanız, isimsiz olarak gönderilmektedir. Not kartınız 8x5cm. ebadındaki kağıda basılıp, kapalı zarfa konularak hazırlanmaktadır.


- Alıcı kişiye hiçbir şekilde SMS gitmemektedir. Teslimat bilgileri kısmında alıcı kişinin telefon numarısını giriniz.

 

- E-Mail kısmında kendi mail adresinizi giriniz. "Kargoya verildi ve kargo takip kodu" gibi bilgiler, yazdığınız maile sistemden otomatik olarak gönderilmektedir.

:
  • Ücretsiz Kargo
  • Katkısız El Yapımı
  • Günlük Taze Üretim
  • Güvenli Ödeme
  • %100 Belçika Çikolatası
  • %100 Mutluluk