SİPARİŞ BİLGİLERİ

Bu kategorideki ürünler tamamen size özel hazırlanmaktadır. Buradaki örnek siparişlerimizden seçebilir, fikir edinebilir veya yeni bir tasarım da isteyebilirsiniz.

 Sipariş süreci ödemeniz bize ulaştıktan sonra başlar ve kutu tasarım çalışması yapıldıktan sonra onayınıza sunulur. Siparişinizin son halinin fotoğraf çekimi yapılıp yine sizinle paylaşılıyor olacaktır. Normal zamanlarda 2 ila 4 gün önceden, sevgililer günü, yılbaşı, bayram vb. gibi özel günlerde ise en az 2 hafta öncesinden sipariş verirseniz yetişmesi daha garanti olacaktır.

El yapımı olan ve katkı maddesi kullanılmadan üretilen çikolatalarımızda dünyaca ünlü Belçika markası Callebaut’un 1.sınıf kalitedeki kuvertürünü kullanmaktayız.

FİYATLANDIRMA

Kişiye özel hazırladığımız kutularımızda fiyatlandırma şu şekildedir: Orta boy kutumuzun (22x22cm) fiyatı 135 TL, büyük boy kutumuzun (34x26cm) fiyatı ise 165 TL dir. Bu kutularımızda göndereceğiniz yüksek çözünürlüklü fotoğraf baskısı veya istediğiniz bir tasarım çalışması fiyata dahil olup kisiye özel tasarımlı karton taşıma çantası, fiyata ek olmak üzere artı 35 TL’dir. Kişiye özel karton poşet istemezseniz, standart karton poşetlerimiz ile gönderimi gerçekleştirmekteyiz. Fiyatlara kutu kişiye özelleştirme tasarım çalışması dahil olup kargo ücretsizdir.

BU KATEGORİDEN SİPARİŞ VERMEK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE MAIL YA DA TELEFON YOLUYLA İRTİBATA GEÇİNİZ.

Mail: info@tatlistan.com

Tel: 0212 543 63 73