KİŞİYE ÖZEL ÇİKOLATA SİPARİŞİ

 

Bu kategorideki hediyeler tamamen kişiye ve isme özel olarak sizin doğrultunuzda hazırlanmaktadır. Buradaki örnek siparişlerimizden seçebilir, fikir edinebilir veya yeni bir tasarım isteğinde bulunabilirsiniz. (Ayrıca anasayfada yer alan 'Çikolata Menüsü' başlığında da kategorilere ayrılmış şekilde ve kişiye özelleştirilebilen çikolata modellerini görebilir ve sepete at yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz.) Sipariş süreci ödemeniz bize ulaştıktan sonra başlar ve kişiye özel kutu kılıfı veya çanta tasarım çalışması yapıldıktan sonra onayınıza sunulur. Siparişinizin son halinin fotoğraf çekimi yapılıp yine sizinle paylaşılıyor olacaktır. Normal zamanlarda 2 ila 4 gün önceden, sevgililer günü, yılbaşı, anneler günü, babalar günü, tıp bayramı, öğretmenler günü, avukatlar günü, kadınlar günü hediyesi gibi özel gün çikolatalarında ise yoğunluğumuzdan ötürü en az 1 hafta öncesinden sipariş vermeniz gerekmektedir.

 

El yapımı olan ve katkı maddesi kullanılmadan üretilen çikolatalarımızda dünyaca ünlü Belçika markası Callebaut’un 1.sınıf kalitedeki kuvertürünü kullanmaktayız. Erime ve kırılmalara karşı tüm önlemler alınarak paketleme yapılır ve size ulaştırılır. Hediye notunuz var ise paketinize eklenir. Yaklaşık olarak 1.000 adetten fazla şekilli çikolata çeşidimiz bulunmaktadır. 


FİYATLANDIRMA

 

İstediğiniz çikolata modellerini bize ilettiğinizde, hangi ebattaki kutumuza uygun olduğu belirlenir sonrasında renk, boyama detaylarına ve gramajına bakılarak tarafımızca fiyat hesaplaması yapılır. Orta boy kutu ebadı 22x22cm, büyük boy kutu ebadı ise 34x26cm'dir. Seçtiğiniz çikolatalara ek olarak kişiye özel tasarımlı, isimli ya da fotoğraflı kutu kılıfı isterseniz fiyata artı olarak 40 TL'dir. Kişiye özel tasarımlı, isimli ya da fotoğraflı taşıma çantası ise fiyata artı olarak 30 TL’dir. Ücretsiz olarak tüm Türkiye'ye gönderim sağlanmaktadır. 

 

ÖRNEK FİYAT ŞABLONU

 

İstenilen Çikolatalar: 2 adet büyük harf, 2 adet pasta, 1 adet dünya, 2 adet araba, 2 adet ev, 2 adet rakam

11 adet çikolatanın gramı 350 gr. gelmektedir ve büyük boy kutuya sığmaktadır. Fiyatı 85 TL dir.

Kişiye Özel Tasarımlı Büyük Kutu Kılıfı: +40 TL

Kişiye Özel  Tasarımlı Taşıma Çantası: +30 TL

Toplam Ödenecek Tutar: 155 TL dir. 


NEREDEN SİPARİŞ VEREBİLİRİM?


INSTAGRAM: Instagram sayfamızdan @tatlistan DM'den ulaşabilirsiniz.

WHATSAPP: 0530 500 68 89 numaralı telefondan yazabilirsiniz.

MAIL: info@tatlistan.com adresine mail atabilirsiniz.